Leylaaaa_1998 Megane Coupe F7R

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese teşekkürler Allah razı olsun.

UY'a baktınız ama sanırım ufak tefek kaporta işlerinden dolayı mideniz bulandı.O kadar çok baktım ki bende artık aldım ben hallederim dedim.Yetkili servis expertiz+Tramer sorgu baktık temiz ufak tefek işlemleri göz ardı ettik:)

Spoon'lu ilkim sanırım:S Tereddüt vardı ama korkmadan aldım spoonları

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yo estafurllah mide bulantısı falan yok kesınlıkle bence turkıyedekı saylı toplulardan bırısı uy
bı abımıze bakmıstık uy u alana kadar once galarıye satıldı galıba yanlıs hatırlamıyorsam ama aracınız cok dırı

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantlar Ve Egsoz Çok Güzel
Kazasız Belasız F7R'ciler Çoğalıyor :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah asaleti yeter:eyvAllah nazarlardan saklasın,güle güle kullanmayı nasip etsin.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler..

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yo estafurllah mide bulantısı falan yok kesınlıkle bence turkıyedekı saylı toplulardan bırısı uy
bı abımıze bakmıstık uy u alana kadar once galarıye satıldı galıba yanlıs hatırlamıyorsam ama aracınız cok dırı

Kapıda ayarsızlık var.Birde kaput boyalı ve ben beğenmedim işçiliği.Ondan öyle dedim yani:) İlk sahibi Almancı bir orta yaşı geçmiş amca.Yazları gelir bakımı yaptırır gazlar garaja kitler gider.Vatandaş satılsın diye galeriye bırakıyor o esna komşusu olan çocuk kendi megane ide coupe satıp bunu alıyor.O arada araç galeride konsinye olarak duruyor falan filan gibi bir hikayesi mevcut.Kağıt üstünde 2. sahibiyim(aldığım kişi satış değil vekalet almış) aslen 3. sahibiyim(önceki sahibi 1.5 yıl kadar kullanmış)

Jantlar Ve Egsoz Çok Güzel
Kazasız Belasız F7R'ciler Çoğalıyor :)

Eyvallah.Evet benle beraber hızlı bir artış var:)

Maşallah asaleti yeter:eyvAllah nazarlardan saklasın,güle güle kullanmayı nasip etsin.

Allah razı olsun.Allah herkesi kazadan beladan saklasın

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler..

Eyvallah.Teşekkür ederim

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araca hayran kaldım resmen. Jantlarına ayrı bittim çok güzel duruyor maşallah. İnşallah en yakın zamanda yine göreceğim UY u :) Perşembe gibi ufak bir denememiz olabilir benim oğülan boyadan çıkarsa. Birde headers siparişi vermek istiyorum ama bunlara en uygun nerden bulabilirim? Benim manifold fena kaçırıyor.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araca hayran kaldım resmen. Jantlarına ayrı bittim çok güzel duruyor maşallah. İnşallah en yakın zamanda yine göreceğim UY u :) Perşembe gibi ufak bir denememiz olabilir benim oğülan boyadan çıkarsa. Birde headers siparişi vermek istiyorum ama bunlara en uygun nerden bulabilirim? Benim manifold fena kaçırıyor.

Allah razı olsun abi.Jantlardan sanada buluruz.Hatta olmadı başka rengi falan. Abi perşembe gelmeden gene beni bir ara.Bugün telefonda dediğim gibi kelebek ve emme manifoldunu solvent ile bir güzel yıkatıp kelebek yağlama vs işlerini yapacağım.Bir aksilik olur sarkar markar ondan yani.Manifold kim yapar bilmiyorum ancak benim usta söker çürüme fena durumda değilse tamirde eder.

PuLaTHaNeLi

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla kaynattık Trabzonda dışını boydan boya ama sanırım ya kaynak tutmadı ya da çürüme sebebiyle başka yerinden kaçırmaya başladı. Mesela sensörün ordaki kelebek boğazdan kaçırıyormuş fotolarda vardı simsiyahtı. Her neyse Cuma günü hanım gelecek yanıma olmadı daha sonraki haftaya kalır ama bu egzozu uzun süre kullanamam polis amcalar kızar :)