Linkteki double ekran teyp hakkındaki fikirleriniz :)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cihazlarda televizyon keyfi nasıl olur acaba arkadaslar ?

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bir ara bu sitedeki hazır tesisat setlerine bakıyordum. Hatta mekanı yerinde de gördüm. Okula gidip gelirken yol üzerinde zaten. Gel gelelim direksiyondan kumanda kolunun aktifliğinden şikayetçi değilsen ve araca göze hoş gelecek şekilde oturuyorsa neden olmasın. Bizim arabada buna ayırılacak güzel bir yer olsa babam dünden hevesli. Navigasyonundan bluetoothuna herşeyi var zaten. Aracına güzel bir hava katacağını ve dokunmatik ekranın da yeterince kullanışlı olacağını düşünüyorum. Karar tabii ki senin.:)

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bir ara bu sitedeki hazır tesisat setlerine bakıyordum. Hatta mekanı yerinde de gördüm. Okula gidip gelirken yol üzerinde zaten. Gel gelelim direksiyondan kumanda kolunun aktifliğinden şikayetçi değilsen ve araca göze hoş gelecek şekilde oturuyorsa neden olmasın. Bizim arabada buna ayırılacak güzel bir yer olsa babam dünden hevesli. Navigasyonundan bluetoothuna herşeyi var zaten. Aracına güzel bir hava katacağını ve dokunmatik ekranın da yeterince kullanışlı olacağını düşünüyorum. Karar tabii ki senin.:)

Saolasın kardeşim

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşağıdaki resimdeki double din'i alın bence çerçevesiyle birlikte fiyatı 680 lira. Ses kalitesi çok iyi valla yanlız direksiyon kumandası iptal oluyor haberiniz olsun. Resimdeki double din'de ismail berke'den alındı buna bosuna bu kadar para vermeyin derim :)

1185353_260730270771221_2138277862_n.jpg

Son düzenleme:

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tv özeligi varmi acaba bidr ismail berkenin sitesinden link atarmisin lutfen hangi urun bakmis olurum saolasib

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorayım Emre kardeşim arkadaşıma :)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Resimdeki pioneer da tv falan yok.Hatta hiç bir şey yok belki blutooth vardır.Diğer oem cihazlarda navigasyondan tv ye her şey var.Bir tek çamaşır bulaşık yıkamıyor :)
Bu arada Tv işi zor ben daha hareket halindeyken çekenini görmedim.Açık alanda sabit durursa belki bir kaç kanal ... Ben bendeki cihazın tv antenini takmadım bile.

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazın takılı olduğu arkadaşıma sordum, Cihazın markası Pioneer AVH-X1650DVD Cihazda Tv tuner girişi, geri görüş kamerası girişi gibi Özellikler mevcut. Hatta içinden direksiyon kumandasını aktif etme kablosu dahi çıkmış kutunun sadece modül gerekiyor kumandanın aktif olması için. Tv özelliğini kullanmakta mümkün tv tuner anteni takılarak. Cihazda Bluetoth ve Navigasyon hariç herşey mevcut. Zaten alan arkadaşım müzik tesisatı için aldığı için Bluetot ve navigasyona ihtiyac duymadığını söyledi. Blutotlu olanıyla arasında 30 lira fark olduğu halde Almamıs kendisi gerek yok dedi 30 Liraya çerçevesini alırım felan dedi :) Cihazda en önemli özellik 3 anfi çıkışı mevcut. Ve her biri 2 volt. Piyasadaki bir çok markada 2 anfi cıkısı var. 3 Anfi çıkışı olan teypler her zaman tesisat için daha iyidir. En kötü örnek uzun yolda subwoofer kafamı ütüledi tek bir dokunuşla teypten subwooferı devre dışı bırakırsınız extra bişey yapmadan bas tiz ayarlarıyla oynamadan :)

Son olarak şunu söyliyim Multimedya cihazından beklentiniz nedir önce onu bi kafanızda belirleyin derim. Çünkü Ses kalitesine yönelik, Muzik tesisatına yönelikse bu işin piri pioneer ve Alpine'dir. navigasyon gibi özellikler olmaz Bu tip ana ünitelerde. Ama yok amaç görüntü sistemi ise Pioneer almayın daha düşük fiyatlı navigold, navitech gibi markalar alın hem tv tuner anteni içinden cıkıyor, hem navigasyon vs. var ama tabiki ses cıkışları kesinlikle ama kesinlikle pioneerın double din'inin yanına yaklaşamaz. O Yüzden önce kafanızda belirleyin ne istediğinizi.