Lip'lendik :)

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan :eyv lip in yükseklik ölçüsü kaç cm di bu arada ? 5 cm ise bende arıyorum lip i yenilicem çünkü
öncelikle teşekkür ederim iyi dileklerin için. lipin yükseklik ölçüsü hakkında bir bilim yok araştırmadan anlık olarak taktırdım. standart üniversal lip takılan lip.

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boya haricinde yakışmış maşallah :masallah :eyv istanbul şartları araca bir şey yaptırmıyor her sokak mantar dolu sürtme riski yüksek çok şükür sürtmedik ama benim için böylesi daha iyi :)
burada çok sıkıntılı değil yollar sürtme olacağını pek sanmıyorum ama yinede koruyarak gitmeye çalışıyorum.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun:eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet Yakışıklı Durmuş, Birde Tampona Bir Temizlik Boyası Atılırsa Muazzam Olur :eyv

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet Yakışıklı Durmuş, Birde Tampona Bir Temizlik Boyası Atılırsa Muazzam Olur :eyv
tampon ve jant en çok canımı sıkan şeyler şuanda. civic hb 1.4 i-vtec ile değiştirme durumum vardı son zamanlarda o yüden pek batmıyodu da şimdi o olay ortadan kalkınca can sıkıyo. önce tampon sonra jant. çok yakında olacak inş bunlarda :)

murattilight

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun öncelikle.
Bende de 1999 RTE var orijinal tampon alt rüzgarlığı düştü yenisi sordum 350TL. dediler(Tamponun kendisi 550TL.)
Millet çıldırmış yahu. İstanbul da LİP yaptırabileceğim yer var mı? Maliyeti nedir? Teşekkürler.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonunda bende taktıracam ya :)