LM 328 .. Modifikasyon

lm328

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Kolay Gelsin. Megane 1 Sw
arabamı yaza hazırlamaya çalışıyorum.
lip bulamadığım için üstündeki lipimi siyaha boyadım.
logo yu siyah kapladı.
ses sistemi attım hazırladım
cam filmi çektirdim
çelik jant atılalı uzun zaman oldu fakat renkleri attı değişecek inş.
amerikan park modülü takıldı
Resimlerdeki damalar söküldü
kapı kolları krom kaplama yaptım
bosch korna atıldı

kısaca yaptığım işler bunlar sizden maliyeti az kendim yapabileceğim modifikasyonları soruyorum aklıma gelenleri yapıyorum fakat bide sizden yorum olmak istedim. teşekkürler

28884433739900008854722.jpg
26352843297863341831475.jpg
39497642960074375610313.jpg
52917712642556086767215.jpg

Son düzenleme:

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mahşallah öncelikle kazasız belasız günler aracınız güzel zaten damaları çıkartıp anteni kısaltabilirsin kendin ama önlere 3 cm yayları preslesen toparlanır aracın ayrıca kapı kolların sanırım krom ön amblemi kaplamasan daha güzel olabilirdi son olarakda app plaka ve detay yerlere atıyorum yan çıta altlarına stickerlar yapıştırırsan güzel olabilir iyi forumlar :)

lm328

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mahşallah öncelikle kazasız belasız günler aracınız güzel zaten damaları çıkartıp anteni kısaltabilirsin kendin ama önlere 3 cm yayları preslesen toparlanır aracın ayrıca kapı kolların sanırım krom ön amblemi kaplamasan daha güzel olabilirdi son olarakda app plaka ve detay yerlere atıyorum yan çıta altlarına stickerlar yapıştırırsan güzel olabilir iyi forumlar :)

Teşekkür Ediyorum. Damaları Söktüm Anteni Parlak Siyaha Boyadım Geçen Pazar Günü. Kapı Kollarım Krom Değilde Nasıl Diyim Kaplama Yaptım Geçen Yaz ön Amblem Çok Değiştiriyo Arabayı app plaka trafikden skntılıyım biraz o yüzden korkuyorum açıkcası . stickerlar yapıştırmak istiyorum fakat uygun bi sticker denk gelmedi şuana kadar

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sislere xenon düşünülebilir birde jant değiştireceksen megane 2 jantı yakışıklı ve oturaklı gösterir sticer arabayı basitleştiriyor ben tavsiye etmem bagajdaki renault yazısınıda yeni tip ufak olanla değiştirebilirsin amerikan modül takmıssın zaten parkları iptal etmen amerikan park modülünü öne cıkaraktır
kazasız belasız...

lm328

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sislere xenon düşünülebilir birde jant değiştireceksen megane 2 jantı yakışıklı ve oturaklı gösterir sticer arabayı basitleştiriyor ben tavsiye etmem bagajdaki renault yazısınıda yeni tip ufak olanla değiştirebilirsin amerikan modül takmıssın zaten parkları iptal etmen amerikan park modülünü öne cıkaraktır
kazasız belasız...

Öncelikle Tşekkür ederim. yorumun için kardeşim.
xenon düşünüyorum fakat hem lambalara hem sislere taktırmayı oda biraz maliyetli olacağı için biraz beklemek zorundayım.modüllerle beraber parklarım çalışıyor parklarım beyaz yanıyo. yazımdan memnunum yeni çıkanlar çok basit ve çabuk düşüyo kırılıyo sevmiyorum kardeşim.

eyvallah sağol.

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul app kesinlikle öneririmde trafikden sıkıntılıysanız bulaşmayın derim bende 1 hafta önce taktım ankaradayım bu arada plakadan çevirdiler polis amcalara siz daha iyi görün diye plaka yaptırdım filan derken zar zor kurtulmuştumda :) kesinlikle sökmem toparlıyor arabayı :) Sticker ise sizin araç tek kapı olsaydı hazırdı renault sport yazısı güzeldide sizde aslında renault sw yazdırabilirsiniz renault yazısı siyah sw yazısıda sarı olabilir sizin tercihiniz tabikide ayrıca park ampülleriniz turuncu değilde düz sarı bulursanız çok şık gösterebilir şimdiden kolay gelsin :) bu arada önerilerim size uymaya bilir zevkler ve renkler farklıdır

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'da far sis xenon seti 120 lira slim balas hemde sahibinden.com sitesinde arama motoruna Cander otomotiv yaz ordan xenon setlerini uygun fiyata temin edebilirsin

lm328

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul app kesinlikle öneririmde trafikden sıkıntılıysanız bulaşmayın derim bende 1 hafta önce taktım ankaradayım bu arada plakadan çevirdiler polis amcalara siz daha iyi görün diye plaka yaptırdım filan derken zar zor kurtulmuştumda :) kesinlikle sökmem toparlıyor arabayı :) Sticker ise sizin araç tek kapı olsaydı hazırdı renault sport yazısı güzeldide sizde aslında renault sw yazdırabilirsiniz renault yazısı siyah sw yazısıda sarı olabilir sizin tercihiniz tabikide ayrıca park ampülleriniz turuncu değilde düz sarı bulursanız çok şık gösterebilir şimdiden kolay gelsin :) bu arada önerilerim size uymaya bilir zevkler ve renkler farklıdır

Sağol Yorum Kardeşim. App Plaka Sıkıntı Çok İstiyorum Aslında ama sıkıntı ben gezmeyi seven biriyim o yüzden normal piyasadaki meganelerden farklı 405000 buldum km olarakqw motor komple yapıldı 1.9 dizel dti olduğu için egsoz felanda olmuyor hışırtıda iyi olmuyo. renault sw tuttum :) tabelacımla görüşüyorum :bravo

lm328

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'da far sis xenon seti 120 lira slim balas hemde sahibinden.com sitesinde arama motoruna Cander otomotiv yaz ordan xenon setlerini uygun fiyata temin edebilirsin

Online Alışveriş pek yapmıyorum kardeşim. güvenemiyorum açıkcası internetle pek içli dışlıyım ama eski kafalıyım sanırım bakmadan almam gibisinden çin işi çıktı bide 2 gün sonra bozulur komplesi 120 lira ampülü 50 60 lira ya değiştireceksin bi kere alıyım tekrar arkama bakmayım diye düşünüyorum. tabi kullanıcı olmadığım için bişey diyemem kötülemekte istemem

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah maşallah güzelce kullanın..