Logan klima arızası

traffic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardımın için teşekkürler yanlız ben izmirdeyim :D

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman yetkili servisten baska cozum sagliyamiyorum size tekrar gecmis olsun :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu olay benim de başıma geldi, sandero stepway 2013 aracı yeni aldım, klima gazı yoktu, sanayide klimacıyım diye geçinen ustacığın teki gaz bastı ancak klima tam soğutmuyordu, kompresör çok sık devreye giirp çıkıyordu, günlerce ora senin bura benim dolaştım, internette çeşitli forumları hatim ettim, bir sonuca ulaşamadım, sonunda bir yedek parçacı şurada bir klimacı var çok ün yapmış git bi göster dedi, gittim, bu gazı kim bastı dedi, şu usta dedikten sonra ben yeniden gaz basacağım sadece gaz masrafına kliman buz gibi soğutacak dedi, inanmadım tabi, garanti ediyorum, olmazsa para almayacağım dedi, tamam dedim, gazı bastı ve dediği gibi klima buz gibi soğutmaya başladı, devreden de sürekli çıkmaz oldu, şimdi sorun neymiş onu açıklayayım, başta bahsettiğim kendini klimacı sanan ustacık, klima gazı basarken yağ basmamış sisteme, kompresör de yağsız kalınca, zorlanma ve ısıdan kendini sık sık kapatıyormuş, üstelik böyle yağsız uzun süre kullanımda kompresörü elimize alırmışız, binlerce liralık parça sonuçta... hey Allahım sen bana sabır ver, behey ustacık, madem bu işi bilmiyorsun, yapma da hem sinirimiz bozulmasın, hem malımız arızalanmasın, hemde paramız cebimizde kalsın...