Lpg de sıkıntı

Emre05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar uzun beklemeler sonunda 2004 megane 2 tekno beyaz aldim. Zor bulunan bi arac, ama bazi skintilarim var arac benzinde skinti yok, lpg de sabah ilk marsta calisip gaz vermezsem stop ediyor. Lpgye gecene kadar problemli, 1 kereye mahsus boyle oluyor gun icinde boyle bir sıkıntı olmuyor. Diger sıkıntım xenon lardan biri bazen yaniyor bazen yanmiyor. Yanmadigi zaman stop ediyom tekrar ac kapa yapip yanana kadar far anahtarıni ac kapa yapiyom. Megane kullanan arkadaslar yardımlarinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

smstsmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar uzun beklemeler sonunda 2004 megane 2 tekno beyaz aldim. Zor bulunan bi arac, ama bazi skintilarim var arac benzinde skinti yok, lpg de sabah ilk marsta calisip gaz vermezsem stop ediyor. Lpgye gecene kadar problemli, 1 kereye mahsus boyle oluyor gun icinde boyle bir sıkıntı olmuyor. Diger sıkıntım xenon lardan biri bazen yaniyor bazen yanmiyor. Yanmadigi zaman stop ediyom tekrar ac kapa yapip yanana kadar far anahtarıni ac kapa yapiyom. Megane kullanan arkadaslar yardımlarinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
Farlardan birinin yanmaması benimde başıma gelmişti. Ancak anahtar üzerinden aç kapa yapmak yerine far kapağını oynatarak/ far kapağını açığ direkt fara temas ederek denediniz mi? Bu şekilde deneyincede yanmayan lamba yanmaya başlıyorsa farda temassızlık vardır. Oto elektrikçiye gösterin. Çok fazla maliyeti yok. Benim far ayağı kırık olduğundan temassızlık yapıyormuş farı değiştirmem gerekiyor. Geçmiş olsun

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler sokup bakacam bir