Lpg gaz da kesiklik yapiyor

Hakan.By

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba bu ilk gönderim olacak ve sorunum şu. R9 Broadway GTE aracim var. Araçta başlıkta belirttiğim gibi gaz yememe sorunu var gaz pedalina hafif dokunduğum da ve genelde kalkista araç pat pat pat yaparak gazı tam göndermiyor gibi bir durum yaratıyor. Aracın tüpü yeni bobinler yeni değişmeyen tek şey lpg beyni kaldı. Sorunu ilk yaşadığım da su yeterince dönmüyor ya da kirli beyin soğuk kaliyordur düşüncesi ile radyatoru komple söküp temizledim. 3 gün falan bir sıkıntı yaratmadı ama bu sıralar yine yapmaya başladı yaptığı gün yağmurlu bir gündü ve hala yağıyor acaba bir yerler ıslanıyor da mı yapıyor diye düşünmeye başladım açıkçası. Ha bir de radiator degisiminden sonra lpg beyni bir süre buzlu kaldi. Lpg beynini sökup su giriş çıkışına üfledim tıkalı idi ama beyin ısındı sonradan. Yani durum karışık bu konuya denk gelmiş biri var mı???

makaveli7196

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence İlgisi Yok Yaptıgın İşlemlerle Bujiler Yağlanma Yaptıgında Yapıyor Kesikliği Bende Yaşıyorum Aynı Sorunu 1.Buji Islannıyor Buda Ateşlemede Kesikliğe SebeBiyet Veriyor Kurutup Taktıgımda Azalıyor Masraflı İş Anlayacagın Şahsi Fikrim

Hakan.By

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorun hava aldığın kısmı bant ile kapattım biraz sıkıntımı giderdi marş motorunu da değiştirdim bir de distributoru temizledim etkisi oldu baya

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzinde de aynı şeyi yapıyormu? su eksiltme varmı? benzinde yapıyorsa ateşlemeye yönelirsiniz. yoksa araba hava yapıyor olabilir. beyin ısınmıyor olabilir.