lpg reno 19 için

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar
benim araç 98 4nokta enjeksiyonlu klimalı olan aracıma atiker sıralı sistem lpg taktırmak istiyorum
atiker bayilerine fiyat sordum 1000 1100 ve 1500 tl olmak üzere üç farklı fiyat verdiler bunların farkı nedir biri yerli biri italyan atikerin italyan olanı varmıdır konyalı değilmi memleketi 1000 tl olanı tercih edersem neyine dikkat etmem gerekir ucuz yapmak için kaçırmasınlar malzemeden ne yaptırmam gerekir ne yapılması gerekir neyi önemli bizim araçlarda neyine dikkat edeyim acil tavsiyede bulunabilirmisiniz cumartesi yaptıracağım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne dersiniz acil tavsiye bekliyorum arkadaşlar

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim daha önceki aracım nissan primera idi. Onda Atiker marka sıralı sistem takılıydı ve iki sene boyunca kullandım. Aracın çekişinde ve çalışmasında hiç bir problem yaşamadım. Ama aracı ilk aldığımda diyaframı patlakmış bir ay onu bulmak için uğraştık ve bulur bulmaz garantiden sıfırı ile değiştirdiler. Ondan sonra dediğim gibi iki sene aracı kullandım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Ama elektronik alet bu şans işi derler ya, Allah göstermesin taktırırsın bir sürü problem yaşarsın. Ondan sonra da arkamızdan laf etme. ;)

urall

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşım.

size marka ismi yazamayacağım, lakin,, kendi aracımda lovato kit bulunuyor. ben aracı 2008 de aldığımda üzerinde idi. bu tarihe kadar da kullandım ve daha hiç bir problemi ile karşılaşmadım. ALLAH nazardan saklasın diyeceğim.

kazasız belasız günler dilerim.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim daha önceki aracım nissan primera idi. Onda Atiker marka sıralı sistem takılıydı ve iki sene boyunca kullandım. Aracın çekişinde ve çalışmasında hiç bir problem yaşamadım. Ama aracı ilk aldığımda diyaframı patlakmış bir ay onu bulmak için uğraştık ve bulur bulmaz garantiden sıfırı ile değiştirdiler. Ondan sonra dediğim gibi iki sene aracı kullandım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Ama elektronik alet bu şans işi derler ya, Allah göstermesin taktırırsın bir sürü problem yaşarsın. Ondan sonra da arkamızdan laf etme. ;)

estağfirullah ne demek şans işi galiba biraz da öyle şey söylemem ben burda tecrübeli arkadaşlar tavsiye veriyorlar yoksa kötü olursa sebeb senden olmaz zaten
neyse :)
hocam atikerin yazılım beyni yerli ve italyan olarak ayrılıyormuş italyan yazılımı olanı taktırdım lpg yi hayırlısıyla artık benzin 5.12tl olmuş en son 5.02 den depoyu fullemiştim 20 tl lik de gaz attım hala onu kullanıyorum benzinden kaçan kurtuluyor benden söylemesi lpg takmayı düşünenler en kısa zamanda taktırsınlar tavsiye ederim
ben pendik sanayide atiker bayisine taktırdım ismi ekrem arkadaaşın biraz yoğunlar ama banamı denk geldi bilmiyorum 21 haziran itibariyle takıldı LPG 1000 km sonra ayar yapmaya gel dediler 2 sene sonra da faturanı ve projeni almaya gel dediler muayene o zaman hayırlısıyla tekleme rolanti hiç bişi yok nazar değmesin şimdilik iyi selamlar

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni sistemlerde rolanti sorunu stop etme sorunu gibi şeyler olmaz dediler italyan yazılı olduğu için artık problem olmuyor dediler yerlide problem oluyormuş
italyan yazılım için 110tl dediler peşin 1000tlye anlaştım nasıl işçilikte iyiyse güzel herhalde değilmi ne dersiniz

slater34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende AKL lpg var atiker e oranla biraz daha sorunsuz ve güvenli çok az fiyat farkı var.