LPG Tavsiyesi-Atiker sorun çıkarır mı?

hlx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar,
Laguna II 1,6 16v privilege için tüp araştırıyorum da ne marka önerirsiniz. ucuz olması da önemli ama sorun da çıkarmasın desem çok şey mi istemiş olurum? atikere ne diyorsunuz?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
sorun çıkarmayan az... italyan orjınlı markalar fena değil... :cool:

şöyle yap, LPG takan yere garanti ver, yarısı peşn yarısı 6 ay sona, sorun çıkmazsa alırsın de, bakalım ne dicekler... genelde kıvırırlar veya pahalı marka ıyı muabbetı yaparlar... genelde satana kadar ıyıdır, sonra aracınıza kusur bulurlar...malesef genel sistem bu... :bant

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yeni taktırdım zavoli 1400 tl 10 taksit yaptım, memnunum, şimdilik bir sorun yok:)

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum 2006 dan beri megane II aracımda TARTARİNİ sıralı lpg var 60000 km ye yakın yol yaptım tık demedi ALLAH a çok şükür Servis ağı ve reklam olarak biraz zayıf ama kaliteli mal yapar tartarini ben memnunum ve full italyandır Brc daha yaygındır ve servis ağı geniştir ama bazı parçalarını istanbul tarafında bir yerlerde yaptıklarını duydum Atiker e gelince hiç bulaşma biraz daha para ver iyi markayı iyi bir ustaya taktır rahat et

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum 2006 dan beri megane II aracımda TARTARİNİ sıralı lpg var 60000 km ye yakın yol yaptım tık demedi ALLAH a çok şükür Servis ağı ve reklam olarak biraz zayıf ama kaliteli mal yapar tartarini ben memnunum ve full italyandır Brc daha yaygındır ve servis ağı geniştir ama bazı parçalarını istanbul tarafında bir yerlerde yaptıklarını duydum Atiker e gelince hiç bulaşma biraz daha para ver iyi markayı iyi bir ustaya taktır rahat et

Valla aracımda tüp olmasından rahatsızım belki ön yargılı olduğum için ama atiker marka var ve gayet memnunum 10 binde filtre değiştirdim başkada en ufak bir problemi olmadı çekişten düşme vs durumu da yok ;)

Tüp konusu iyi araştırılıp kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle en iyi verimi almak lazım ;)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Şansmıdır bilemem Atiker'le sorun yaşamadım 2 araçta özellikle Flash'ta hem yakıt hemde performans anlamında gayet iyi anılarımız oldu dahada tuhafı 280.se'de brc sorun yaşattı sökülüp Atiker takıldı ve oda gayet iyi performans verdi fakat baştada belirttiğim gibi belkide bu bir şanstan ibarettirroadfox

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her markanın değil her modelin değil; her motorun ihtiyacına göre bir lpg markası ve modeli var örneğin 9-10 bin tl'lik bir tempraya takılması düşünülen düşük maliyetli bir markayken hem yakıt tasarrufu hemde performans anlamında en tatmin eden LPG markası Prins'tir ki önerilen LPG kiti 3500 tl civarı :) bu işi gerçekten iyi bilen birilerinin yapması şart ;)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bence ucuza değil kalitesine bak,sonra çok sorun yaşayabilirsin.BRC tavsiye ederim

hlx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araştırıyorum işte ezberden brc taktırmak istemedim. belki lagunaya atiker daha çok uyum sağlıyordur. normalde lpg kitinin kralı brc ve prinstir.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atikerden şaşma :eyv