LPG'li araçlarda kullanım , yakıt azaltma . Yardım bekleniyor :)

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gerekli ayarları yaptırmışız galiba?Makinaya girdimi araç o ayar epey bir etkiliyor,karbüratörde çok önemli broadwaycı bir arkadaş iyi bir usta sayesinde karbüratöre yapılan bakım+ayar sonrasında epey bir düşürmüştü ortalamayı,elbette bujiler vs gibi etkenlerde sıralanıp gidiyor ama baştada dediğim gibi bende şehiriçi olayı yok yani kırmızıda bile beklemiyorum artık sen düşün belkide değerli dostların dediği gibi normal değerlerdir:)

Abi herşeyi yeni . Bugün ayarı yaptıralı 1 hafta olacak . Değişimler bakımlar bütün olaylar tam . Büyüklerimin dediği gibi kullanıp bakıcam . İnşallah bu konuda yardımcı olmuş olursunuz bana . :) Valla her direksiyona oturduğumda gaz aldığımda allah razı olsun dicem size :)

Birşey daha sorucam . Aracın arkasında yazan Spring yazısını sorunsuz nasıl sökerim ? Çok eski yazı okunmuyor yenisini bastırmayı düşünüyorum . Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz ?

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
22 24 krş yaktığında 170 180 yapıyom öyle yakıyo :D :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
22 24 krş yaktığında 170 180 yapıyom öyle yakıyo :D :D

Sence ben ne yapıyorum ilahi adminim yawhehe

Abi herşeyi yeni . Bugün ayarı yaptıralı 1 hafta olacak . Değişimler bakımlar bütün olaylar tam . Büyüklerimin dediği gibi kullanıp bakıcam . İnşallah bu konuda yardımcı olmuş olursunuz bana . :) Valla her direksiyona oturduğumda gaz aldığımda allah razı olsun dicem size :)

Birşey daha sorucam . Aracın arkasında yazan Spring yazısını sorunsuz nasıl sökerim ? Çok eski yazı okunmuyor yenisini bastırmayı düşünüyorum . Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz ?

Valla benim Flashta tırnaklı onlar ince bir tornavidayla halletmiştim yenileri gerçekten harika duruyorlar
qwYenisini bastırmak niyeki?3kuruşa satılıyor onlar?Yani Flash varsa Springte vardır diye tahmin ediyorum:)

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla benim Flashta tırnaklı onlar ince bir tornavidayla halletmiştim yenileri gerçekten harika duruyorlarqwYenisini bastırmak niyeki?3kuruşa satılıyor onlar?Yani Flash varsa Springte vardır diye tahmin ediyorum:)

Yok abi bu yapışkan olduğu için söylüyorum . Bildiğin yapıştırmışlar yani . Tornavidayla girersek çizilir ya .

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim 70 lira ile şehir içi 150 km yaptım sen beni düşün :) benzinli 1.6 16v