LÜTFEN ACİLLL YARDIIIM Vites Kutusu Sorunu!

tolgad06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MEvlananın Sesine uyup gelmisin bizim memlekete herturlu burdayoz RFC Farkıyla :) Yarın yuksel'e ugrarsan Bulutt'u Bul Dayının Selamı var de zaten o da benm gibi iri yarı bisey:) Bulut Yıldırım

yarın gidiyim sima olarak kesin tanırım genellikle yükseldeyim zaten :) senlede pazartesi veya uygun bi gününde görüşürüz inşallah :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın gidiyim sima olarak kesin tanırım genellikle yükseldeyim zaten :) senlede pazartesi veya uygun bi gününde görüşürüz inşallah :)
Zaten calısanların Hepsi bizim cihanbeyli cevresnden Sen Bulutu bul Dayının Selamı var de. o bana dayı der öz dayısı değilim ama :) Dayı der bana..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi kardesm gecms olsun ben Mustafa abiyi aradım arabadaki teklemeyi önceden anlatmamıssın bosuna otomatikciye gitmissinz :) Bak Gordunmu Mustafa abi nasıl 5 dakikada halletti olayı :eyv

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı nerdeymi$ bizide aydinlatin ba$imiza gelirse müdahale edelim :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı nerdeymi$ bizide aydinlatin ba$imiza gelirse müdahale edelim :)
sıkıntı atesleme bobinindeyms Tekleme oluyormus devir 2000i gecmiyor araba vites kutusu arızası Gosteriyor sebebi motor duzensiz calıstıgı ıcın dislilerde duzensz calısmıs olacak.. usta bobini degistrince olay bitms yanls degilsem 70 lira gibi maliyeti olmus :eyv