Lütfen Cevaplamadan geçmeyin.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba dostlar

2 sorum olacak 1.cisi
sizlere umarım tecrübelerinizden faydalanarak sonuca ulaşırız.Aracım 2014 joy allah şükür kaza bela yok vuruk kırık da yok fakat sol ön kapı dün fark ettim güneş'te yansıma olmuş eklediğim fotoğrafta siyah krom çıta az üzeri ince bir yatay hat oluşmuş gibi potluk var bu genel mi? yani elinizle aşağıya doğru yavaşça indirdiğinizde tık göçmüş hissi veriyor ama yatay olarak 2 karış uzunlukta fakat genel kaza yok boya sökmesi yok anlam veremedim.
.
http://t4okzvb.jpg

2.ci sorum ise
.
garanti kapsamında 2016 yılında farlar değişti kaza yok ama sadece harelenme vardı içten ve MAİS izmir Kabul etti değiştirdiler fakat şimdi yıl 2022 sağ far nokta kusursuz sol far soldu ve çizilmeye başladı anlamadım gitti böyle bir şey nasıl düzeltilir?
.
çok teşekkür ederim .

Ekli dosyalar

• t4okzvb.jpg
    t4okzvb.jpg
    249.5 KB · Görüntüleme: 0

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkinci sorun için sol far muhtemelen orijinal olmayan bir ürün. (Valeo idi orijinali yanılmıyorsam)kontrol edersiniz. Solma için parlatma uygulanabilir ama sonra yine solar kanaatimce.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce 1500 sonra 2000 zımpara ile yapılır sonra kloroform tutulur ardından kalın pasta cila ile duzelir ( kloroform öldürücü bayiltici etki yapabilir tecrübeli değilseniz yapmayin)

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
ıkı farımı da aynı anda ızmır ermat renault yetkılı bayı değiştirdi ama ıkısını de kontrol edeceğim.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
sanırım benım yapacağım bir iş değil :) ama yaptırabilirim illaki ustası vardır bu işin