Lütfen Yardım

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehabalar RFC üyeleri;

MEGAN 3 HB ARACIMLA İNİŞ AŞAĞIYA İNERKEN ARKA TARAFTAN GICIRTI ŞEKLİNDE SES GELİYORDU. ARACIMIN GARANTİSİ DEVAM ETTİĞİ İÇİN SERVİSE GÖTÜRDÜM ARACIMIN SORUNUNU ANLATTIM TEST SÜRÜŞÜ VS DERKEN ARIZA ARKA BAGAJ KAPSINDAN OLDUĞU SÖYLENDİ VE DÜZELTİLDİ. NEYSE ARADAN 1 AY SONRA AYNI YERDEN TEKRAR SES GELDİ VE TEKRAR SERVİSE GİDİLİP DÜZELDİ BU YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCEYDİ ŞU AN GENE AYNI YERDEN SES GELMEKTE ANLAYACAĞINIZ SORUN DEVAM ETMEK DE BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM... NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM...YARDIM LÜTFEN

Moderatörün son düzenlenenleri:

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam arabanızın garantisi madem devam ediyor bu 3 oldu diyin baya bir diş gösterin mutlaka bi çare bulurlar karşınızda çocuk yok diyin tamam hallettik abi diyip göndermeyin beni diyin biraz gözlerini korkutun yani

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel söylediniz de 3. Defada ayni durumda başka yaptirmlarim olacak mi? Yani müsteri haklari ile ilgili ne gibi haklara sahip olacağim bu konuda bilginiz var mi? Veya bilgisi olan arkadaşlardan yardim istiyorum şimdiden teşekkürler

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Devam eden Arızanın tekrarlanması zaten sizi haklı gösteren bir durum

Bu gibi durumlarda sakın ola farklı bir servise gitmeyinki sorunun ciddi olduğunu sezsinler

Tekrarlanan arıza ile dosya oluşturulup hem Mais müdürlüğü hemde yetkili servis sizinle ilgilensin

Bazı Kullanıcılar aynı sorun için farklı farklı servislere giderek kayıt oluşturuyor bu iyi birşey değil o kayıt halbuki TR hangi servisine giderse gitsin kayıtlar'da görünüyor.

Arıza orta'da zaten tekrar sizinle ilgilenen servise yönelin bu sefer farklı bir dille sert bir yapıda konuşarak arıza nedeni ile mağdur olduğunu dile getirin ilgilenmiyorlarmı şikayet edeceğinizi söyleyin ilgi alaka çok önemli öncelikle bunlara dikkat edin çözülenemiyecek bir durum değil anladığım kadarı ile.

budaren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehabalar RFC üyeleri;

MEGAN 3 HB ARACIMLA İNİŞ AŞAĞIYA İNERKEN ARKA TARAFTAN GICIRTI ŞEKLİNDE SES GELİYORDU. ARACIMIN GARANTİSİ DEVAM ETTİĞİ İÇİN SERVİSE GÖTÜRDÜM ARACIMIN SORUNUNU ANLATTIM TEST SÜRÜŞÜ VS DERKEN ARIZA ARKA BAGAJ KAPSINDAN OLDUĞU SÖYLENDİ VE DÜZELTİLDİ. NEYSE ARADAN 1 AY SONRA AYNI YERDEN TEKRAR SES GELDİ VE TEKRAR SERVİSE GİDİLİP DÜZELDİ BU YAKLAŞIK 1 HAFTA ÖNCEYDİ ŞU AN GENE AYNI YERDEN SES GELMEKTE ANLAYACAĞINIZ SORUN DEVAM ETMEK DE BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM... NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM...YARDIM LÜTFEN

Bende de böyle bir ses vardı ama bozuk yolda ya da kasislerden geçerken geliyordu ses. Ses stepneden geliyormuş. Stepneniz dışarda ise sesin oradan gelme ihtimali var.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam olarak ne islem yapildi peki ? Bu 3 uygulamada ?

hsynsef

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde arka bagaj kapağında bulunan stop camının gevşek olması sebebi ile ses olabiliyor benim başıma geldi sıktırdım ses kesildi.