Lutfen yardim.

Ugur58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam arac elektrikcinin dukkanda kaldi calismadi.oda cuma gunu acacakmis.suan sadece star stop basinca saat ve teyp ekrani geliyor ve sadece kapilar acilip kapaniyor.

Ugur58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon altinda simens elektronik dagitim unitesi var.o sokuldu elektronikciye gitti.bakti boyle bilgisayar hard diski gibi onda bi sey yok dendi.ama ben o kutuyu elleyince basta arac calisiyordu.simdi o da olmuyor.

megane2_2004

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Foruma baktım, akünün bitmiş veya gücünü kaybetmiş olmasının da sebep olabileceği yazılmış. Sonuçtan haber verirseniz memnun olurum.
Direksiyon kilidi ile ilgili sorunu şu anda yaşıyorum. Şimdilik sadece rahatsız ediyor. Fakat ilerleyen zamanda sizinki gibi olacak gibi görünüyor.

Ugur58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guncel yardimlarinizi bekliyorum.

megane2_2004

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guncel yardimlarinizi bekliyorum.
Benim sorunum çözüldü.
http://www.renaultfanclub.com/megan.../74217-renault-megane-2-faydali-bilgiler.html
3. maddeyi tekrar uyguladım.
Aracınız ustadaydı sanırım. Sorununuz çözüldüğünde biz de öğrenmiş oluruz.
Web adresini hatırlamıyorum ancak fren/debriyaj pedalının altındaki sensör arızalandığında da aynı sorun yaşanabiliyormuş. Yani sensör arızalı olduğunda frene basılmadığı bilgisini ECU'ya gönderiyor. Frene basılmadığı kabul edildiği için de motor çalışmıyor gibi şeyler yazıyordu. Linki bulunca buraya eklerim.

Son düzenleme: