>M.Coupe 1.6 16V Bakıma Girecek Sizce Nekadara Mal Olur<

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam kac bnde senın araba :)

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
500-600 çok ii fiyat ankarada benim gittiğim yetkili servis sadece triger seti değişimine 550 tl fiyat çıkardı. yağ değişimi falan yok.bende özel serviste yaptırdım triger seti su pompası rot kolları rotiller ve rot ve balans ayarı da yapıldı toplamda 440 tl para verdim.hepside orjinal parçalar mais in kendi ürünü.antifiriz falan da değişti fakat ücret almadılar bile bunun için :) servise gidiyorduk bundan sonra da gitmeyi düşünmüyorum.adamlar 1 yılda işçilik için garanti bile veriyorlar.yapılan işlemleri bilgisayar ortamında saklayıp yazılı olarak size veriyorlar ve firma kaşesini basıp faturanızla teslim ediyorlar.servise gidince başım göğe ermiyordu kafam rahat ediyor cebimde.renault servis ve ücretlendirme politikalarını tekrar gözden geçirmeli bence

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Triger komple değişecek (kayışlar bilyalar herşey dahil) --> 175 TL Mais Triger seti gergi bilyası dahil . 150 de işçilik alıyorlardı . Alternatör kayışı falan 350 TL
- 5-40w ELF 5lt Yağ ---> Bİlgim yok ama Castroller 60-80 TL arasında idi
- Bujiler --> 30 TL
- Hava filtresi- yağ filtresi ----> 15 TL - 10 TL ( Emin değilim )

Kabaca 480 civarı birşey çıkıyor .

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın .

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
500-600 çok ii fiyat ankarada benim gittiğim yetkili servis sadece triger seti değişimine 550 tl fiyat çıkardı. yağ değişimi falan yok.bende özel serviste yaptırdım triger seti su pompası rot kolları rotiller ve rot ve balans ayarı da yapıldı toplamda 440 tl para verdim.hepside orjinal parçalar mais in kendi ürünü.antifiriz falan da değişti fakat ücret almadılar bile bunun için :) servise gidiyorduk bundan sonra da gitmeyi düşünmüyorum.adamlar 1 yılda işçilik için garanti bile veriyorlar.yapılan işlemleri bilgisayar ortamında saklayıp yazılı olarak size veriyorlar ve firma kaşesini basıp faturanızla teslim ediyorlar.servise gidince başım göğe ermiyordu kafam rahat ediyor cebimde.renault servis ve ücretlendirme politikalarını tekrar gözden geçirmeli bence
bende servise gitmeyeceğim abi 110binde değişmiş servis kayıtlarına göre en son şimdi araç 170binde zamanı geldi araştırıyorum bakalm güvendiğim ve fiyatı güzel olan yere yaptıracağım.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Triger komple değişecek (kayışlar bilyalar herşey dahil) --> 175 TL Mais Triger seti gergi bilyası dahil . 150 de işçilik alıyorlardı . Alternatör kayışı falan 350 TL
- 5-40w ELF 5lt Yağ ---> Bİlgim yok ama Castroller 60-80 TL arasında idi
- Bujiler --> 30 TL
- Hava filtresi- yağ filtresi ----> 15 TL - 10 TL ( Emin değilim )

Kabaca 480 civarı birşey çıkıyor .

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın .
bende castrolden yanaydım ama abi illa elf koy dedi 5-40 elf koymayı düşünüyorum bakalm nasıl olacak.

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Madem Komple seti değiştiriyorsun O setin içerisinde olmayan kayışın dolandığı büyük kasnağıda kontrol ettirmeyi unutma daha önce değişmemiş ise kesinlikle ve şiddetle değiştirtmenide tavsiye ederim zamanla inceliyormuş namussuz ben büyük sıkıntı yaşadım bi ara.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Madem Komple seti değiştiriyorsun O setin içerisinde olmayan kayışın dolandığı büyük kasnağıda kontrol ettirmeyi unutma daha önce değişmemiş ise kesinlikle ve şiddetle değiştirtmenide tavsiye ederim zamanla inceliyormuş namussuz ben büyük sıkıntı yaşadım bi ara.
sağol hüseyin abi kontrol edilsin değişmedi ise kötü durumda ise onuda söyleyeyim değişsin..

coupe55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende triger i değiştiricem fiyatlarda uçurum olursa konyadan sipariş ederik artık ...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende triger i değiştiricem fiyatlarda uçurum olursa konyadan sipariş ederik artık ...
hertürlü yardımcı olurum abi ben araştırmadayım daha 500 lira olan güvendiğim iki abi var ordan aldım fiyatı.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trigerin rakamını hatırlamıyorum ama işçilik dahil bi 250 lira tutar herhalde..

- 5-40w ELF 5lt Yağ / 80 tl (Castrol tam sentetik kullanıyorum)
- Bujiler / orijinal buji 25 tl
- Hava filtresi- yağ filtresi / 10+10=20 tl