M.COUPEci arkadaşlardan yardım bekliyorum

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara'da benim bildiğim ben dahil 3 coupe'de 6cm FK yay var...orjinal amortisörleri kullanıyoruz, no problem...

aynen öle bi sorun yok.sadece torsiyon düşürünce brz zıbıl zıbıl oluo araba fazla yaylanıo oda mecbur esneme mesafesi kısalıyo cünkü:) torsiyonun paslanmadıysa 30 40 liraya düşürürler paslandıysa tornaciya gidicek. tornacıda bizim 60tl fln ıstıo yaklasık ikisi 120 130 tl yı buluo diyim ben sana. laguna lip yerine ben eski kasa meg1 lipi takıcam ben para yok çnk :D
sonar angel far var bende 330 tl ye aldm. ama stop işini bilmem sevmemde orjinalı güzel :eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burak FK yayı o fiyatın altına buradan alamazsın zaten...
FK'nın sitesinde 3.5lukta var...

abi fiyattan ziyade yapmışken biraz basalım dedim 3.5 az 4 5 6 istiyordum amortisör değişecekse 3.5 a razıyım diye sormak istedim evet fiyat türkiyedeki fiyatlara göre 80 lira oynuyo malesef FKnın 5 4cm yayı yok olsa düşünmeyecem.

Ankara'da benim bildiğim ben dahil 3 coupe'de 6cm FK yay var...orjinal amortisörleri kullanıyoruz, no problem...

çok sağoln abi ozaman Fk 6cm takacaz gibi.

Far: junyan ile sonar angel eyes arasında marka harici fark var mı bilmiyorum ama fiyatları 350 tl civarındaydı.
stop'un adı sonar stop fiyatıda 180-200 tl civarındaydı.
ucuz ve temiz bir lip bulursanızda kaçırmayın :)

sağolasın kardeşim lip araştırıyorum inş bulurum zaten siteye ilan edecem buldm diye milley yana yakıla araştırıyor. :D

aynen öle bi sorun yok.sadece torsiyon düşürünce brz zıbıl zıbıl oluo araba fazla yaylanıo oda mecbur esneme mesafesi kısalıyo cünkü:) torsiyonun paslanmadıysa 30 40 liraya düşürürler paslandıysa tornaciya gidicek. tornacıda bizim 60tl fln ıstıo yaklasık ikisi 120 130 tl yı buluo diyim ben sana. laguna lip yerine ben eski kasa meg1 lipi takıcam ben para yok çnk :D
sonar angel far var bende 330 tl ye aldm. ama stop işini bilmem sevmemde orjinalı güzel :eyv

meg1 lipi bilmiyorum hiç bi bakayım nasılmış :)
basma işlemi 220yi bulacak gibi ozaman
stop konusunda haklısın orj. çok güzel ama sarıya gitmiş gibi stop sorayım dedim
sağolasın kardeşim. :eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basma işlemi ücreti..yayı burdan alırsan eger 220 nin üstüne bi 80 daha koy kardeşim:D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basma işlemi ücreti..yayı burdan alırsan eger 220 nin üstüne bi 80 daha koy kardeşim:D

dur abi yapma int. sipariş veririm 112 lira FK 6cm yay ve vergi falanda yokmuş sitedeki arkadaşlardan duydum hatta bi arkadaş fazla paraya satıyo falan filan diye tartışma çıkmıştı.

RsErdi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski kasanın lipi bizimkinin daha kalını :) daha iyi

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dur abi yapma int. sipariş veririm 112 lira FK 6cm yay ve vergi falanda yokmuş sitedeki arkadaşlardan duydum hatta bi arkadaş fazla paraya satıyo falan filan diye tartışma çıkmıştı.

internetten alırsan fk dan öyle 220 ye halledersin ama türkiyeden alacak olursan sadece yayı 200 alırsın bide taktırma parası 300 olur:)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bulent

Bülent UYANIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fk 6 cm yay nereden temın ederis adres tel fiyat verirmisin

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fk 6 cm yay nereden temın ederis adres tel fiyat verirmisin

FK Lowering Springs High Tec - FA 60 mm - fit for Renault Megane (BA, DA, EA, KA, LA) Year 01.97 -

tam olarak burası abi istersen bekle şuan 114 lira dün 112'ydi ingilizcen varmı bilmiyorum ama türkiyeye vergisiz ve kargo masrafı olmadan geliyor. biraz uzun sürüyormuş ama

bulent

Bülent UYANIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yay icin toplanıp toplu alım olurmu acaba bu siteden alısverıs yapan arkadas varmı FK 6cm