Maceracı Dacia Türkiye'de

• Konuyu başlatan SeDoMaN
  • Başlangıç tarihi

SeDoMaN

Bilgi Girilmemiş
657973705357.jpg

Özellikle gençleri hedeflediği yeni crossover görünümlü aracı Sandero Stepway, Türkiye'de de satışa sunuldu. Küçük sınıfta yer alan Sandero'nun platformunda üretilen Sandero Stepway'de diğer Dacia modellerinden de tanıdığımız 90 HP'lik 1.6 lt benzinli ve 70 HP'lik 1.5 lt dizel motor görev yapacak. Sandero'dan daha güncel ve modern bir iç tasarıma sahip olan araçta ABS, ISOFIX bağlantıları, sürücü havayastığı gibi güvenlik donanımları standart olarak sunuluyor. Ateş kırmızısı, füme ve platin olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinin bulunduğu Sandero Stepway'in dış tasarımının bir çok noktasında krom parçalara rastlamak mümkün. MINI ve Fiat 500 gibi otomobillerden tanıdığımız çeşitli stickerlarla kişiselleştirilebilme imkanının da sunulduğu Sandero Stepway'in benzinlisi 23.800, dizel motorlusu ise 26.300 TL'den satışa sunuldu.

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Dacia renault sayesinde kendini çok değiştirdi.Bizde iki tane sandero aldık şimdi stepway e bakınca onlar boş geliyor gözüme.Ama iş için kullanıyoruz salla gitsin diyorum bende :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat gerçekten makul

airrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle donanımlı bir araç değil, ben baktım alıcaktım ama aynalar elektrikli falan değildi dizelinin...sonradan vazgeçtimm...

purmol

Bilgi Girilmemiş
bunu alır bunuda basarım ben çok yüksek :D

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alıcan bunu basıcan yere sonra at gibi binicen
bence orta sınıf için gayet ideal

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inceledim şimdi içi çok kötü yoksa düşünebilirdim,yılbaşından sonra bir araba almayı düşünüyorum ama karsızım sfırmı alsam 2.elmi.

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tipi Çok Hoş.)

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tipi çok güzel niye biraz daha bekleyip stepway almadım diye düşünmüyorum değil...