Mais Anadolu 2 şubesini kapatıyormuş - Yeni servis önerisi

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Merhaba, Şimdiden iyi bayramlar...

Dün Renault merkezden bakım kampanyasını haber vermek için aradılar. Dedim bilgim var :) Her zaman götürdüğüm servise Mais Ataşehir'e götüreceğim dedim. Telefondaki bayan bir kontrol edelim dedi. Orası şu anda hizmet vermiyor dedi. (Lan dedim herhalde yanlış bakıyor daha geçen hafta silecek almıştım:)) neyse dedim o zaman maltepe e-5 olanda yaptırırım. Şok edici cevap aldım, orasıda hizmet vermiyor. Neyse en yakın başka serviste yaptırırım diyip telefonu kapattım.

Sonra biraz soruşturdum. Ne alaka ise Mais Maltepe(Küçükyalı) ve Ataşehir şubelerini kapatıyor. 5 yıldır aracı hep götürdüğüm ve memnun kaldığım servis artık yok:S

İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz yetkili servis var mı?

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Inanlar otomotiv eyup ve yenibosna ayni zaman da forumumuzun sponsorlaridir ekstra %20 indirim uygulanaktadirlar.

Samsung Edge ile gonderildi

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mais artık birçok servisini kapatıyor. Daha önce kapanan birden çok dakik servisi oldu ama mais ana şubeleri kapatması ilginç cidden. Anlaşılan ataşehir maltepe hattı size uygun. Demirkollar,güven altan yada karen size uygun olacaktır. Bunların dışında kalan başka servislerde var o bölgede tabiki onları da değerlendirebilirsiniz.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Inanlar otomotiv eyup ve yenibosna ayni zaman da forumumuzun sponsorlaridir ekstra %20 indirim uygulanaktadirlar.

Samsung Edge ile gonderildi

İnanların namını duydum ancak bana Anadolu yakasında olan bir servis lazım:) İndirim konusunda sıkıntı yok şükür, malum yaştan dolayı %25 indirim kampanyası var.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mais artık birçok servisini kapatıyor. Daha önce kapanan birden çok dakik servisi oldu ama mais ana şubeleri kapatması ilginç cidden. Anlaşılan ataşehir maltepe hattı size uygun. Demirkollar,güven altan yada karen size uygun olacaktır. Bunların dışında kalan başka servislerde var o bölgede tabiki onları da değerlendirebilirsiniz.

Duyduğuma göre Ataşehir tamamen kapanıyormuş. E-5 te olan ise devir edilecekmiş. Mais artık kendisi satış-servis vermeyecek mi anlamadım valla... Güven Altan ile konuştum telefonda yaklaşımlarını beğendim. Birde Renault merkezin yönlendirdiği ASF aradı.

Renault servis sayısı çok olunca insan seçmekte zorlanıyor.

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayın 29 unda randevum var e5 dekine. Hatta bu randevuyu 1 hafta önce aldım. O kadar meşguller yani.
Müşteri var iş var ama kapatıyoruz mu diyorlar.
Bana mantıklı gelmedi.

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

FelixCrail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault servis standartlarını yükseltmeyi amaçladığı için standartlara uymayan servislerini kapatıyor. Mais şube standarta uyuyordur ama kapanmasının altında başka neden vardır

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuzla da orsa oto var. Şube müdürü Savaş beydir. Gittiğinizde Savaş bey ile tanışırsanız elinden geldiğini yapar.benım aracımda gasp olduğu için şöför camı bunun yanı sıra cam kaldırma motoru, şöföryan aynayı kırmışlardı. Durumu izzah ettım sadece parça parasını aldılar.işçilik almadılar.araçta bir kaç göçüğüde ücretsiz yaptılar.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayın 29 unda randevum var e5 dekine. Hatta bu randevuyu 1 hafta önce aldım. O kadar meşguller yani.
Müşteri var iş var ama kapatıyoruz mu diyorlar.
Bana mantıklı gelmedi.

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

E-5 olan devir olacakmış ama hangi firmaya devir olacak, Renault olarak mı devam edecekler o kadar bilgim yok. Resmi sitesinde bulunan yetkili servis listesinden çıkartılmışlar.

https://www.renault.com.tr/servis-randevusu.html

FelixCrail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resmi sitedeki bilgiler doğru değilki. Gaziantepteki imam kayalıyı telefonla arıyorsunuz mesela. Anonsda ipekyol adı geçiyor, telefonu açan buyrun general diyor :)