MAİS'den Auto Show 2012 İstanbul Fuarına 30 kişilik davetiye.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece 12 de Evren'i aradım telefonu kapalıydı,sağ salim gitmenize sevindim kardeşim,sen biraz geç kalmışsın işe ,umarım sıkıntı çıkmamıştır...:eyv
yok abi ne sıkıntısı olacak zaten kovsunlar diye uğraşıyom kovanda yok :D:D:D

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Burak'ın gerçekten böyle resimleri yoktu. Daha doğrusu pek poz alamadım Burak'lı.
Bunları bile zar zor çektim. Tam resim çekiyorum biri geçiyor, tam ikiniciyi çekecem bi kafa resmin ortasında.

Devran senin resimleri attım sana mail olarak gördün mü?

Yücel abi biliyor ben nelere baktığımı :D

bjk34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dün oradaydım.Hatta 34UGK mc donalds yanında park halindeydi.En az içerdeki araçlar kadar dikkat çekiciydi.Yanından geçen herkes dönüp bir daha bakıyordu.İmkanı olanlar kesinlikle hafta içi gitmeli.Otoparka girmek ve çıkmak ayrı bir dertti.İnsan her stantta ayrı bir arabaya aşık oluyor.Biletimiz yoktu.Dışarda iki bileti 15 tl aldık.:)Arabalardan çok mankenler dikkat çekiciydi.Hatta mazda stantında mazda 6 ya bakan yoktu ama herkes mankeniyle boy boy foto çektiriyordu.Kız kendini arabanın içine kitleyecek duruma gelmişti.Fotoyu anladık birde ahtapot gibi kızın beline sarılmalar çok gülünç durumlar ortaya çıkarıyordu.Ama güzel bir hafta sonu etkinliğiydi.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Bende dün oradaydım.Hatta 34UGK mc donalds yanında park halindeydi.En az içerdeki araçlar kadar dikkat çekiciydi.Yanından geçen herkes dönüp bir daha bakıyordu.İmkanı olanlar kesinlikle hafta içi gitmeli.Otoparka girmek ve çıkmak ayrı bir dertti.İnsan her stantta ayrı bir arabaya aşık oluyor.Biletimiz yoktu.Dışarda iki bileti 15 tl aldık.:)Arabalardan çok mankenler dikkat çekiciydi.Hatta mazda stantında mazda 6 ya bakan yoktu ama herkes mankeniyle boy boy foto çektiriyordu.Kız kendini arabanın içine kitleyecek duruma gelmişti.Fotoyu anladık birde ahtapot gibi kızın beline sarılmalar çok gülünç durumlar ortaya çıkarıyordu.Ama güzel bir hafta sonu etkinliğiydi.

Zati, mankenle resim öle çekilir beyaa... :cool:ıslık

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Siteden telefonumu alma imkanın olsaydı fazla bilet ayarlardım sana kardeşim...

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Arabalar Yanında Mankenler Varken Daha Bir Çekici qw

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keyifli bir günün ardından, tatlı bir yorgunlukla Ankaradayız. Emeği geçen herkese sonsuz Teşekkürler.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın