Makam perdesi

erdoğaner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler,aranıza yeni katlıdım,sürekli burayı takip ederdim,bir çok konuda da okuduklarımın faydasını gördüm.Benim asıl sorum aracımın sağ arka cam perdesi üst plastik kısmından kırıldı.Yaptığım araştırmalarda 250 tl ye kadar fiyatlar var bana tek parça lazım nasıl bulabilirm.Birde soru soracağım zaman her seferinde yeni başlık mı açmalıyım teşekkürlür

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hoş geldiniz. Eğer çıkmacılardan bulabilirseniz daha uygun fiyata alabilirsiniz. Yada kırılan parça elinizde ise tampon tamiri yapanlar tamir edebiliyorlar. Kolay gelsin.

kaan41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi geceler,aranıza yeni katlıdım,sürekli burayı takip ederdim,bir çok konuda da okuduklarımın faydasını gördüm.Benim asıl sorum aracımın sağ arka cam perdesi üst plastik kısmından kırıldı.Yaptığım araştırmalarda 250 tl ye kadar fiyatlar var bana tek parça lazım nasıl bulabilirm.Birde soru soracağım zaman her seferinde yeni başlık mı açmalıyım teşekkürlür

Merhaba hoş geldiniz;
Konu ile ilgili olarak her seferinde yeni bir başlık açmanıza gerek yok..Bu sayfadaki "Cevapla" sekmesinden devam edebilirsiniz..Sadece açacağınız konu; ilgili başlık altında olursa hem sizin için hemde diğer forumdaki arkadaşlarımızın faydalanması için daha iyi olacaktır.Mesala Makam Perdesi ; aracınızın modeli ile ilgili başlık altında veya İç aksam,modifiye başlığı altında olsaydı Forum konu düzeni açısından daha iyi olurdu.

Tekrar Ailemize hoşgeldiniz.Keyifli ve faydalı forumlar dilerim..

erdoğaner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkma bulamadım ama tampon tamiri yapanları düşünmemiştim sağ ol

erdoğaner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam teşekkür ederim yeni yeni öğrenecem bende