Makas Faciası

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyi ıspatlayacaksın makas atarak.. Al işte en güçlü araba senin.. Afferimmm.. Salak, gerizekalı, aptal.. Trafikte bu tür davrananlar keşke kendi canlarıyla ödese yazık aileye ve ekmeği peşinde koşturan taksiciye..

taksici değil übere ))
ayrıca bu eski edebiyatları kenara atalım..
dolmuşa binen memur, mesaideki polisde ekmek parası için yollarda...onlarda gezmek , ortamlar, tatiller için yollarda,dolmuşlarda değiller...

Eğitim ve fırsat şart arkadaşlar. Eğitim bildiğiniz eğitim. Fırsatsa bakınız;

reklamlar....
en iyi ileri sürüş tekniği...yavaş , dikkatli ve abdestli sürmekmiş ))

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim arabaya çarpan araçta plaka yok , çocuk arabasındaki 2 erkek ve kız arkadaşını yaralı halde bırakıp ortadan kayboluyor.Araba aşırı süratli ve makas ata ata geliyor.
Empati yapalım bizim araca çarpan henüz gelişimini tamamlayamamış , bu tip araç kullanmayı matah bir şey sanan çocuğunda araçtaki diğer gençlerinde aileleri var ki bayan arkadaş yerde yatıyor kazadan en çok zarar görende o.Bizim araçtaki abimiz 2 kızı ve eşi 3 takla sonrası doğal olarak şok içinde ki Polis arkadaşların belirttiği gibi gerçekten çok şanslılar arabaların haline bakarsak ölümlü bir kaza olmaması tamamen şans.Taksici arkadaşın durumunu bilmiyorum ama Symbol ağır hasarlı inşallah oda iyidir.
Bu arabayı kullanan çocuğun özellikle üzerine basarak söylüyorum çocuğunda bir ailesi varki kendisi yaş olarak reşit olsada henüz olamamış.Ya daha kötü bir durum olsaydı ailesi nasıl yanacaklardı Allah korusun...
Eğitim hep önemli derler ya gerçekten önemli ancak eğitim aileden başlar bu dahada önemli...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim arabaya çarpan araçta plaka yok , çocuk arabasındaki 2 erkek ve kız arkadaşını yaralı halde bırakıp ortadan kayboluyor.Araba aşırı süratli ve makas ata ata geliyor.
Empati yapalım bizim araca çarpan henüz gelişimini tamamlayamamış , bu tip araç kullanmayı matah bir şey sanan çocuğunda araçtaki diğer gençlerinde aileleri var ki bayan arkadaş yerde yatıyor kazadan en çok zarar görende o.Bizim araçtaki abimiz 2 kızı ve eşi 3 takla sonrası doğal olarak şok içinde ki Polis arkadaşların belirttiği gibi gerçekten çok şanslılar arabaların haline bakarsak ölümlü bir kaza olmaması tamamen şans.Taksici arkadaşın durumunu bilmiyorum ama Symbol ağır hasarlı inşallah oda iyidir.
Bu arabayı kullanan çocuğun özellikle üzerine basarak söylüyorum çocuğunda bir ailesi varki kendisi yaş olarak reşit olsada henüz olamamış.Ya daha kötü bir durum olsaydı ailesi nasıl yanacaklardı Allah korusun...
Eğitim hep önemli derler ya gerçekten önemli ancak eğitim aileden başlar bu dahada önemli...

Adam gibi yetiştireydiler çocuklarını..
15 de araba sürmeyi öğretip, komşularına 2 teker üstünde bile arabayı sürer, off çok kız arkadaşı var ya diye hava basarken iyiydi..
Sanırım kızın ailesi de bırakmaz çocuğun peşini, sakatlık durumuna göre değişir

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam gibi yetiştireydiler çocuklarını..
15 de araba sürmeyi öğretip, komşularına 2 teker üstünde bile arabayı sürer, off çok kız arkadaşı var ya diye hava basarken iyiydi..
Sanırım kızın ailesi de bırakmaz çocuğun peşini, sakatlık durumuna göre değişir
Özür dileyerek düzeltme yapayım ben olay yerine geldiğimde ne bayan nede eleman vardı.Bizim araca çarpan çocuk bayan arkadaşın hastaneye gittiği ambulans ile ortadan kaybolmuş kaçmış yani...