Makinamla vedalaştık :(

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah mesut bahtiyar etsin Araç da arkadaşımıza hayırlı olsun :eyv

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar:
Satın aldığım megane coupe ile ailenize katıldım. Çok iyi arkadaşlar, abiler, dostlar edindim.
15 Gün önce evlendim. Daha öncesinde de söylediğim gibi nakit ihtiyaçlarım vardı ve arabayı sattım. Antalyadan bi arkadaşımıza gitti araç. 93 doğumlu genç bir arkadaş ve ilk arabası. 11.000 TL'ye anlaştık satışı verdik. Forum adresini de verdim. İnş. aramıza katılacaktır. Hayrını görmesi dileğiyle.

Tabi eşek öldü ortaklık bitmedi. Yine buralardayım :) Herkese bol forumlar, Saygılar

Hayırlısı olsun da araç yine satılık bilginize.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pe-f7r-16v-full-orjinal-acil-127098227/detay#

PLakayı bilmiyorum fakat yaptığın son eklemeleri hatırlıyorum. Sağ arkadaki bant ve lipteki şeritten tanıdım-benzettim.

Son düzenleme:

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ..bı coupede ben getrcem ıns antalyaya :D

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun da araç yine satılık bilginize.
Renault Megane 2.0 Coupe 1998 Model 11.850 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 127098227

PLakayı bilmiyorum fakat yaptığın son eklemeleri hatırlıyorum. Sağ arkadaki bant ve lipteki şeritten tanıdım-benzettim.

Yok hocam. O benim ilanım. Arkadaşımın üyeliği üzerinden ilan vermiştim. Şifreyi unuttum kaldıramıyorum. Arkadaşı da aradım verdi şifreyi tekrar kaybettim. soramıyorum tekrar:) Süresi dolana kadar yayında kalacak malesef.

FR747

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın özellikleri ne hocam bende satıyorumda bilgilenmek için sormak istedim. bu arada hayırlı olsun.

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonunda sattın ha. iyi bakmıştın arabaya ha.
hayırlı uğurlu olsun.

Bu satış pek hayırlı olmadı galiba:( Aracı satınalan arkadaş aradı geçen gün. Teslim aldıktan 2 saat sonra kaza yapmış. Kanala düşürmüş arabayı. Tambonları marşpiyelleri dağıtmış. Okadar da uyardım çocuğu. 1.3 motorlu clio almıyosun bak. Genç bir arkadaşsın. Dikkat et.
Bana çok dokundu bu olay. Türkiyede sayılı coupe'lerden biri o araç. Çocuğa da üzüldüm. Aldıktan 2 saat sonra kaza yapmak adama çok koyar :S

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu satış pek hayırlı olmadı galiba:( Aracı satınalan arkadaş aradı geçen gün. Teslim aldıktan 2 saat sonra kaza yapmış. Kanala düşürmüş arabayı. Tambonları marşpiyelleri dağıtmış. Okadar da uyardım çocuğu. 1.3 motorlu clio almıyosun bak. Genç bir arkadaşsın. Dikkat et.
Bana çok dokundu bu olay. Türkiyede sayılı coupe'lerden biri o araç. Çocuğa da üzüldüm. Aldıktan 2 saat sonra kaza yapmak adama çok koyar :S

Yazık olmuş

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

boşver. yaralanmadı ya, ölmedi ya sen ona bak. olan mala olsun. küçük musibetler büyük musibetleri önlermiş.
önemli olan ders alması bu olaydan.