Makineye gel tam bademlik :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor sesinden durulmaz içeride :D

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz geçen sene DynoDay e gitmiştik..Dyno ya bademde geldi,motoru açında bi bakalım ne var ne yok dedik,açmadı tabi,göremedik motoru,1600cc 1700 yaptık falan dedi,ancak Dynoda 90 hp verdi,2200 motor daha fazla verir,belki içerde başka bir zavazingo düğmesiyle güce ayar veriyordur...
Bu bademin vos vos'ta audi 1.8T motor olması lazım maslak sanayidesatıldığını duymuştum komple sandıkta vosvos'ada tam cuk diye oluyormuş bilen bir kaç kişiden duymuştum sohbetlerimizde geçmişti :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Bu bademin vos vos'ta audi 1.8T motor olması lazım maslak sanayidesatıldığını duymuştum komple sandıkta vosvos'ada tam cuk diye oluyormuş bilen bir kaç kişiden duymuştum sohbetlerimizde geçmişti :)
Bademin detaylarını devalarca paylaştım gerek videoları gerekse özellikleri açısından; Audi 1.8 motoru yok. Normal boxer motor svaplanmış ve tam olarak yüklenmiştir. Badem kalkış aracıdır

ARACIMIN GÖRÜNTÜSÜ TAMAMEN KLASİK VE ORJİNAL OLMASINA RAĞMEN MOTORU, ŞANZIMANI VE TÜM YÜRÜYEN AKSAMI MODİFİYE EDİLMİŞTİR.
SEMPATİK GÖRÜNÜME SAHİP BU CANAVAR İLE MODİFİYE EDİLMİŞ ARAÇLARA HİÇ ÇEKİNMEDEN ŞAKA YAPABİLİRSİNİZ.
DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ ŞAKALARDAN BİR TANESİNİ VİDEOLAR KISMINDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. VİDEODA YARIŞTIĞIMIZ ARAÇ 2.000 CC MOTORA SAHİP MODİFİYE EDİLMİŞ 192 HP GÜCÜNDEKİ BİR CLIO SPORT RS TİR.
SUBARU IMPREZA, HONDA CIVIC TYPE R, HONDA INTEGRA TYPE R, RENAULT CLIO SPORT RS, BMW 3.18 is, BMW 3.18 ti, vb. ARAÇLARLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DENEMELER MEVCUTTUR VE TÜM BU DENEMELERİN VİDEOLARINI İNTERNETTE VOSVOS BADEM DİYE ARATARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.
VOLKSWAGEN KAPLUMBAĞA OTOMOBİL DERNEĞİNİN KLASİKLEŞEN EN CİCİMİZ ETKİNLİKLERİNDE
2008 YILINDA 1. LİK ÖDÜLÜ ALMIŞTIR.
2010 ETKİNLİĞİNDE DE DRAG YARIŞI 1. LİĞİ ÖDÜLÜ VARDIR.
BU YIL YAPILAN 2011 ETKİNLİĞİNDE DE YİNE YARIŞMAYI 1. OLARAK BİTİRMİŞTİR.
MOTORUYLA İLGİLİ TÜM MODİFİKASYONLAR PROFESYONELCE YAPILMIŞTIR.
FORGED KRANK, BÜYÜK PİSTON GÖMLEK VE FORGED PİSTON KOLLARI, ÇİFT WEBER KARBÜRATÖR UYGULAMASI, DERECELİ EGZANTRİK BÜYÜK SİBOPLAR, PORT POLISH UYGULAMASI YAPILMIŞ GENİŞLETİLMİŞ SİLİNDİR KAPAKLARI, DERECELİ KRANK KASNAĞI, HAFİFLETİLMİŞ VE BALANSLANMIŞ VOLANT, BÜYÜK YAĞ POMPASI, İLAVE YAĞ FİLTRESİ, 4+1 HEADERS EGZOST, ELEKTRONİK ATEŞLEME, 4 TEKER DİSK FREN SİSTEMİ , SHORT SHIFTER KISA ŞANZIMAN, CB PERFORMANCE DROP SPINDLE, SCAT DRAGFAST QUICK SHIFTER, EMPI GT DİREKSİYON SİMİDİ, 2 INCH DARALTILMIŞ VE KULE MODİFİYESİ YAPILMIŞ YÜKSEKLİK VE ALÇAKLI AYARI YAPILABİLEN DİNGİL, YENİ MICHELIN LASTİKLER VS. VS

Son düzenleme: