Makyaj kasa hakkında

Nicegame!

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şu anda elimde clio authentique 2003 model araç var.Bunu sattıktan sonra Megane 3 hb almayı düşünüyorum.Hemen şimdi almalı mıyım yoksa makyajı kasayı mı beklemeliyim ? Makyajlı kasa hakkında bilgi verebilirmisiniz ve Tr geliş tarihi ne zamandır ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu yıl içinde geleceği söyleniyor,kesin bir tarih yok,acelen yoksa biraz daha beklemelisin...
ÜYE TANITIMLARI

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu sene çıkar...:eyv

Nicegame!

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sorum daha olacak.Navigasyon aletinin fonksiyonları nelerdir navigatör haricinde ?

TUNC.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam bu arada makyajlı kasa için beklersenız sadece ön tamponda sis farlarının değiştiğini göreceksiniz kasa aynı kasa çizimleri aynı içi aynı bilginize :) 2011 renault megane buradan inceleyebilirsiniz şimdiki ön tasarım daha gzl :)

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birkaç gün önce bayide sorduğumda nisan ayı içinde makyajlı olan bütün modelleri beklediklerini söyledi satış müdürü.

Nicegame!

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasa aynıysa neden makyaj diyorlar ki ? Makyaj kasa aracı alırken opsiyonel mi olacak stoklar bitinceye kadar ? Yoksa her zaman mı opsiyonel olacak ? Yani megane 3 hb şu anki kasası üretimi devam eder mi ?

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben senin yerinde olsam makyajlı kasayı beklerim. bu işin bide ikinci el olarak satmasıda var. her iki aracıda alırken 50bin tl'ye alırsın ama makyajsız kasayı satarken aynı model yılı olduğu halde 2-3 bin tl ucuz fiyat vermek zorunda kalabilirsin tercih edilsin diye. sonuçta 2.el alacak adam aynı parayı verdikten sonra makyajlısını tercih eder diye düşünüyorum.

Nicegame!

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben senin yerinde olsam makyajlı kasayı beklerim. bu işin bide ikinci el olarak satmasıda var. her iki aracıda alırken 50bin tl'ye alırsın ama makyajsız kasayı satarken aynı model yılı olduğu halde 2-3 bin tl ucuz fiyat vermek zorunda kalabilirsin tercih edilsin diye. sonuçta 2.el alacak adam aynı parayı verdikten sonra makyajlısını tercih eder diye düşünüyorum.

Aynen öyle kardeşim babamda bu düşüncede :) Bende katılıyorum bu söylediğine.Nasıl olsa satacaksın eninde sonunda :)