Makyajlı 2016 model clio 4

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harbiden on numara olmuş birde şu clio ya mercekli far ve benzinli motor sunsalar dahada güzel olur dadundan yinmez :))

Uçan Hollandalı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bu yeni getirdikleri tasarımcıdan mıdır yoksa mühendislerin değişmesinden midir nedir anlamadım ama süper olmuş yani Renault tarihinde artık CLİO serisi resmen yeniden canlandı.. yani CLİO 4 ve sonrası resmen harika olmuş ve olmaya devam ediyor :)

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane ortada yok clio gelmiş güzelmiş.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya şununla uğraşan mühendislere biri çıksın söylesin noluurrrrr....

biri şuna 1.5 dci 110luğu 6 vitesi koysun desin hatta makyaj ile beraber parası olana dizel rs sunsunlar 1.6 dci 130 taksınlar.

düşünsenize clio 4 makyajlı kasa 1.6 DCİ 130-320TQ 6 vites GT line yemin olsun bugün çıksın 75 desinler alırım

Ben o motordan 2. Arabam 0km 320d ye değişmem. Hele ilk aldığım gt line fransadan türkiye ye getirmeden önce sipariş ettik bizim araba hariç diğer araçlar türkiyeye geldi bizimkisi 1 ay sonra gelmişti ama geldiğine değmişti. Bixenon navi şerit takip oto uzun kısa far ön park sensörü vs vs vardı şimdide yeni gt line kasası çıktı ondan aldım geçen yaz bulamamıştı ermat bu sene 2014 model bayiye gelmiş yeni kasada opsiyon die bişi r link var sadece bi cam tavan xenon yok ön park sensör şerit takip oto uzun kısa far yok [emoji19] klasik renault hırsızlığı olmazsa bende 75 olsa direk alırım. Clio daha hafif benim arabalardan 0-100 stock 8 sn olur heralde 500kilo fark var benim araba gerçi şuanda yazılımlı 165hp 320 tork. Bu arada o motordan gelmez mercedes komple satın almış [emoji57] 1.5 dciya ortak olmuş ama 1.6 dciyı direk almış hatta kendi imzasınıda atmşlar bluetech die. 1.5 dci mercedeslere cdi imzası var [emoji3]. Keşke gelsede alsak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben şöyle bir resim de buldum. ne kadar gerçekci bilemem.
2016-makyajli-renault-clio-geliyor-iste-ayrintilari-680x420.jpg

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu consept model clio ile alakası yok