Makyajlı Kasa İcon Sis Farını Makyajlı Kasa Joy Araca Takabilir miyiz ?

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar.2017 Model makyajlı kasa olarak adlandırılan clio 4 joy paket araca sahibim.Sis farı taktırmak istiyorum fakat yuvarlak sis farlarının çok sırıttığını düşünüyorum.Aşağıda resimde belirtilen sis farını joy pakete takabilir miyiz ? Piyasada sis farı kapağı satılıyor fakat sis farını bulamadım.(dikdörtgen şeklinde yapısı var).Ne tavsiye edersiniz ?
P1qZPb.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustat ben bu işlemlerle hala uğraşan biri olarak oldukca zor olduğunu söyleyebilirim. Benim aracım fluence joy fakat sisleri ve tesisatı takınca çalışmadı. Çalıp cihazından aktif edildi yine çalışmadı. Ddt4all ile müdahale edildi yine çalışmadı. Sonuç olarak arka sislere role ile paralel bağlantı yaptım. Bu işlemin orjinal düzen olmasi için
Sigorta kutusu ( icon )
Uch beyni ( icon )

Bu malzemelerin olmasi şart. Benim aracta böyle muhtemel sisin araçtaki sistem de aynıdır. Bu parçaların maliyeti 2.000 lirayı geçiyor. Sadece sis için kesinlikle değmez. Ama derseniz ki orijinallik onemli değil benim yaptıgım gibi yaparsanız yine kullanabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sis farı kapağı oturduğu sürece tesisatta sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Sonuçta normal sis farı taksak çalışıyor.Sadece sis farının şekli değişik.Tek sıkıntım sis kapağı uyar mı ve ona uyan sis farını nereden bulabilirim.Parça kodunu bulamadığım için nette araştırma yapamadım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sis farı kapağı oturduğu sürece tesisatta sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Sonuçta normal sis farı taksak çalışıyor.Sadece sis farının şekli değişik.Tek sıkıntım sis kapağı uyar mı ve ona uyan sis farını nereden bulabilirim.Parça kodunu bulamadığım için nette araştırma yapamadım.

Clio piyasada fazlasıyla bulunan bir arac cikmacilara baktınız mi onlarda olma ihtimali de var. Hem orjinal parça olur belki temizini bulursunuz.

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustat ben bu işlemlerle hala uğraşan biri olarak oldukca zor olduğunu söyleyebilirim. Benim aracım fluence joy fakat sisleri ve tesisatı takınca çalışmadı. Çalıp cihazından aktif edildi yine çalışmadı. Ddt4all ile müdahale edildi yine çalışmadı. Sonuç olarak arka sislere role ile paralel bağlantı yaptım. Bu işlemin orjinal düzen olmasi için
Sigorta kutusu ( icon )
Uch beyni ( icon )

Bu malzemelerin olmasi şart. Benim aracta böyle muhtemel sisin araçtaki sistem de aynıdır. Bu parçaların maliyeti 2.000 lirayı geçiyor. Sadece sis için kesinlikle değmez. Ama derseniz ki orijinallik onemli değil benim yaptıgım gibi yaparsanız yine kullanabilirsiniz.

Orjinal Ön Sisli Kol Taktıysanız Size Uzaktan Bağlatın İle Yardımcı Olabilirim Aktifleştirme Konusunda...

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzcede ikamet ediyorum.Buradaki çıkmacılars baktım fakat bulamadım.Parça kodunu bulabilsem netten her türlü bulurum.Ama parça kodunuda bulamıyorum.

lebron666

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aynı şeyi bende düşünüyorum yapabildin mi lütfen aydınlatsın biri

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapılması zor yeni kasalar led sisler ön tampon değişir kodlaması vs değmez boşverin