Makyajlı kasa Megane 4 1.3 tce Edc klima ses problemi

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2021 model megane 4 joy comfort 1.3 edc vites kullanıcısıyım benim araçımla ilgili yaşadığım probleme ilişkin çözüm arıyorum bursada bulunan servisler klima kompresörünü değiştirmesine rağmen ses problemim çözülemedi. Problemim klimatı açtıktan sonra 10 15 dakikalık sürüş sonrası kabin içine turbo dağıtmış gibi vın diye ses alıyor videosunu paylaşıyorum belki aranızda bununla ilgili bir problem yaşayıp çözen vardır yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Yüksel METİN

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Polen filtresi değişimini ne zaman yaptınız

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İç havalandırmalardan da gelebilir, komresör değişimiyle sorun giderilememişse iç aksamlara baksınlar...

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İç havalandırmalardan da gelebilir, komresör değişimiyle sorun giderilememişse iç aksamlara baksınlar...
Hocam bursadaki servisler verem etti beni bu ses klimayı açar açmaz hemen gelmiyor 10 15 dakikalık sürüşten sonra geliyor yol testine çıkarıyorum ustayla usta duyuyor arabayı bırakıyorum 5 gün sonra klimada bşr problem yok deyip araçı teslim ediyorlar 5 kere araç bıraktım bu sesden dolayı bezdirdiler artık en son yol testine çıktığım usta araçı bırakın video kaydıyla genel merkeze gönderelim dediler. Bende bu sürwçi 5 kere yaşadım genel merkez videoyla çözemiyoruz yerinde tespit etmeleri gerekir deyip servise yönlendiriyor diyorum ama mais bir işlem yapmıyor.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Renault Fransa ile iletişime geçmeyi deneyin...

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fransa ile iletişime geçmeyi deneyin...
Hocam fransaya ulaşabileceğim bir mail adrei bulamadım Renault glabale mail attım onlarda bizi türkiye ye yönlendirmiş maili renault türkiye aradı. Ulaşamadım anlıyacağınız bilginiz varsa paylaşa bilirmisiniz

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Özelden gönderdim...
Hocam fransaya ulaşabileceğim bir mail adrei bulamadım Renault glabale mail attım onlarda bizi türkiye ye yönlendirmiş maili renault türkiye aradı. Ulaşamadım anlıyacağınız bilginiz varsa paylaşa bilirmisiniz