Makyajsız Kasa Gt-Line Kapı Eşiği

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Uzun süreden beri aracım için, makyajsız kasa Clio Gt-Line donanımdaki araçlar için olan Renault Sport Kapı Eşiği arayışındayım. Aracım makyajlı kasa olduğundan bu eşikler bende yok. Yetkili servisle görüştüm fakat tedarik edemediklerini belirttiler. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu renkte güzelmiş kazasız belasız kullan

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Eski kasa GT Line sahibi birinden aracın şase numarasını alıp servisten sorgulatın mutlaka çıkar...
2015 Clio 1.2 için kaput keçesi sordum kayıtlarda bulamadık dediler, 2016 nın kine bakın dedim sisteme girmemiş dediler, dci lerden birinin şase numarasıyla baktırdım 220 lira dediler, nasıl arayacaklarını bilmiyorlar...:)

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler, deneyeceğim...

OnurGt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şurada yerimizi ayırtalım :)

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi,

Makyajsız kasaya ait şasi numarası bulamadığımdan, - Makyajsız kasa Gt-Line araç aldım, fakat ön sol kapı eşiğimde deforme mevcut yenisini sipariş edelim dedim. Biraz bekletti bu şekilde bulamadım şasi no gerekiyor dedi bende araç ruhsatının yanında olmadığını belirttim.

Kısacası bu iş bizi aşacak sanırım. Yetkili serviste çalışan ve bizimle ilgilenmek isteyen bir arkadaşa ihtiyacımız olacak.

Eski kasa GT Line sahibi birinden aracın şase numarasını alıp servisten sorgulatın mutlaka çıkar...
2015 Clio 1.2 için kaput keçesi sordum kayıtlarda bulamadık dediler, 2016 nın kine bakın dedim sisteme girmemiş dediler, dci lerden birinin şase numarasıyla baktırdım 220 lira dediler, nasıl arayacaklarını bilmiyorlar...:)