Malatya icin yardim...

Fatih bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bu yaz sonunda megane 2 dci alabildim. Ama yazin es dost arkadas ziyaretleri falan derken aracin bakimi gelmiş. Şimdi Malatya da bakimini yaptirmak istiyorum. Bana yardimci olacak bir arkadas tanidik bir usta bilen varmi.
Bu bakimda oncelikle yağı, yağ filtresi keyfe keder hava ve klima filtrelerini degistirmek istiyorum. Birde soyle kabaca bir ustanin gerekli yerlere bir gozu degsin istiyorum. Ornegin frenleri. Amartisorleri. Tasiyici kollari. Antifirizi. Kapilar. Klimasi gibi...
Simdiden yardimlariniz icin cok tesekkur ederim...
Saygilarimla

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malatya'da herhangi bir tandığım yok lakin elbette yetkili bir mais servisi vardır Fatih bey eğer buda yoksa gelişi güzel tamircilere gitmeminizi baştan belirtmek isterim sonuç olarak aracınız 1985 model bir araç değil bu araçlarla bilgi sahibi olan tecrübeli olan tamirhaneleri seçmenizde fayda var

Peryodik bakım yaptırdığınız an ürünlerin yani polen filtresi yağı filtresni ucuz korsan ürünler ile değiştirmeyin yağ olarak mobil 1 tercih edin akıbinde birde aracınızı bir test bilgisayarına bağlatarak bir kontrol ettirin.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
Parçaları kendiniz temin ederek herhangi bir özel servise periyodik bakımı yaptırabilirsiniz