Manuel klima ışıklandırması yanmıyor

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
S.a beyler, megane 2 auth. model aracımın manuel klima düğmelerinin ışığı yanmıyor. Elektrikçiye sordum ayak üstü 40-50TL dedi. araştırdım kendim değiştirmeyi düşünüyorum ama lambayı nereden temin edebilirim ? marka model ve satılan sitenin linkini verebilirseniz sevinirim. Hepinize teşekkür ederim şimdiden

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
14
Dipsiz ufak ampul var icinde. Ama hazir icini acmisken serit led donun icini komple. Daha parlak ve uzun omurlu olur

Sent from my iPad using Tapatalk

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
41
2 tl lik lambasi yanmistir

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
5 dakikalık iş için 50 tl çok fazla. Üstelik 1-2tl lik ampüller için.

Aşağıdaki videoda nasıl yapıldığı anlatılıyor.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
user_field_choice.subeil_14
Reaction score
61
Malesef ustalar böyle onlarda ekmek derdinde çok görmemek lazım aslında.. Kendiniz yapabilirsiniz arkadaşlar videosunu paylaşmış zaten. inşallah sorununuzu kısa sürede çözersiniz.

byarifo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Çok basit arkadaşlar ben kendim değiştirdim dipsiz ampul 2 tane al ve videoda ki gibi sökmeye başla.
Arkadaşların dediği gibi şerit led çek hem hoş görünüm sağlanır hemde uzun ömürlü parlak ışık alırsın

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Abi video çok iyi yaa ben bunu görememiştim araştırma yaparken teşekkür ederim :) şerif led olan nasıl yapılıyor onun hakkında video ya da fotoğrafı olan var mı ? Nasıl olsa bu işlem için açacağım şerit led daha iyi diyorsunuz onu yapiyim :)

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Görev tamam, videoda ki gibi yapıldığında sorunsuz değiştirilebiliyor :D 40-50 TL kardayız bu iş için :D:D