Manuelden Dijital klima geçiş

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar megane 2 aracım var manuel kliması var bende dijitale dödürmek istiyorum. Birde yan aynalarını elektirikli yapmak istiyorum sizce olurmu birde ortalama fiyat ne kadara gelir bilgilerinizi bekliyorum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Olmayacak bir şey değil lakin klima kazanı,motoru,ön panel,sigorta sistemi,röleler sahil birçok parça alman lazım,2.500 liranın üzerinde tutar...
Yan aynaları elektrikli olanla değiştirip dışını araç rengine boyatabilirsin veya sendekilerin kapaklarını uyarlarsın,2 ayna ve düğme takımıyla 1000 liraya yakında o tutar...
Bu rakamlar işçilik hariçtir...
:)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
masraf ettiğine değmez, orijinali gibi de olmaz. illa ki bu özellikler olsun diyorsan arabanı satıp dynamique versiyonu al.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi'nin Dediği Gibi Olmayacak İşler Değil Ama Bunlara Harcayacağınız Para'yı Bir Kenara Koyup Kendi Aracınızı Satıp Megane 3 Alabilirsiniz :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmayacak işler değil bunlar.Renault 9 spring'e elektrikli ayna yapılıyorsa sizinkine hayli hayli olur.Sorun sadece maddiyat.:eyv

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede o kadar masrafa deymez aracı değiştirmek model yükseltmek bana daha mantıklı geliyor

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane ların elektrikli aynaları çok pahalı değil ki ( Katlanır aynaları hariç )
Yapılmayacak bir işlem değil yani...
Klima biraz zor .

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynalar olabilir ama klima işine bence girmeyin derim

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkaşlar hepinize teşekkür ederim bende zaten fiyattan korkuyordum. Bencede en mantıklısı model yükseltmek :girl

kahraman44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle masrafa değmez sonra pişmanlık duyarsın verdiğin masraf ve emeğe değmez.Birde benimki bir çevren varsa araba konusunda Dr. kırk kere laf ederler derdin ne diye :)