Marmaris'e gelen ilk captur

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
en yakın zamanda inceleyeceğim bu captur u
bu arada yeni aracınız hayırlı olsun abi.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Allah o günleri sağ salim görmeni ve huzurla aracına binmeni nasip etsin kardeşim.qw
Amin inşallah, Allah utandırmasın o günleri görmeyi nasip etsin. Allah herkese gönlüne göre versin...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Akdeniz'de henüz tanışamadık kendileriyle :aytuğ değişik ve yakışıklı dizayn birde yolda zorlamak lazım makinayı bakalım ne yapar ne eder:cool:

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
​Akdeniz'de henüz tanışamadık kendileriyle :aytuğ değişik ve yakışıklı dizayn birde yolda zorlamak lazım makinayı bakalım ne yapar ne eder:cool:

Bende Marmaris'e geleni ancak seyrettim, kullanmadım. Arac satılmış o yüzden test sürüsü yaptırmadılar..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aracın şimdiden hayırlı olsun Aykut abi :eyv

Allah kısmet eder ise hayırlı olur inşallah, clio 4 satışını halletmem gerek öncelikle. Reno takas fiyatı 38 bin verdi, ben yabana gitmesini istemiyorum, arabaya çok özen gösterdim özen görterecek birine satmak isterim.

Son düzenleme:

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah güzel günlerde kullanırsınız. birşey sormak istiyorum fil dişi ve siyah kombinasyonu tercih etmişsiniz sipariş ettiğiniz aracı canlı olarak gördünüzmü acaba?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah güzel günlerde kullanırsınız. birşey sormak istiyorum fil dişi ve siyah kombinasyonu tercih etmişsiniz sipariş ettiğiniz aracı canlı olarak gördünüzmü acaba?

Yok görmedim, reno sayfasında oluşturduğum görüntüsünü inceledim. Ama tahmin ettiğim renk captiva nın fildişi rengi ise güzel duruyor.

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlış anlamazsanız beni fikrimi belirtmek istiyorum capturdaki fildişi renk bana biraz fazla sarı gibi geldi bugün tamda sizin sipariş ettiğiniz renkte capturu dışardan inceleme fırsatım oldu siyah ve fildişini birbirine pek uyumlu göremedim zevk sizin tabiki ama canlı canlı gördükten sonra tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.