Marş Tıklaması ve Marşa role bağlanması

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

Hah buldum şu eski maceralarımdan sadece biri gözatarsan biraz fikir verecektir sanıyorum:)

http://www.renaultfanclub.com/renau...bastan-yapmak.html?highlight=valeoyu+ba%FEtan

:) Sıfır valeo yapmışsın randıman alamadın demekki bişey soracam aracı takozların üstüne çıkartıp altına girsem bu marş motoru sökülebilecek bir yerdemi dağıtmak istiyorum arabayı o roleyide söküp eski düzenine getirecem röleyle halledilecek bişey olsa adamlar orjinalinide öyle üretirlerdi. Bi tarafı düzelince bi tarafı bozuluyo bu araçlar deli edecek beni ya :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
:) Sıfır valeo yapmışsın randıman alamadın demekki bişey soracam aracı takozların üstüne çıkartıp altına girsem bu marş motoru sökülebilecek bir yerdemi dağıtmak istiyorum arabayı o roleyide söküp eski düzenine getirecem röleyle halledilecek bişey olsa adamlar orjinalinide öyle üretirlerdi. Bi tarafı düzelince bi tarafı bozuluyo bu araçlar deli edecek beni ya :D

Hiç tavsiye etmem:aytuğ

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hiç tavsiye etmem:aytuğ

:D saklamışlar marş motorunu nerede bulamıyorum manifoltun oralarda bi yerdeymiş hakkaten zormu sökülür bu meret motorda yağ kaçakları var acaba yağ yüzündenmi basmıyorki..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
:D saklamışlar marş motorunu nerede bulamıyorum manifoltun oralarda bi yerdeymiş hakkaten zormu sökülür bu meret motorda yağ kaçakları var acaba yağ yüzündenmi basmıyorki..

​Hadiii oynama yaw söksen ne yapacaksınki sonuçta çekiciyle gideceksin elektrikçiye o olacak:aytuğ

saklama421

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eliniz değmişken ve eğer orijinal değilse kontakla beraber değiştirin,fiyat konusunu bilemiyorum epey geçti aradan ama en çok dikkat etmeniz gereken gerçekten orjinal Valeo nasıl bulacağınız....sanayide herkes orjinal diyorda ve 5 ayrı yerden 5 ayrı fiyat verirler 5'ide orjinaldir niyeyse:pislikAraştırayım bende burada nettende bakılabilir ama bunu özellikle böyle yapın diyorsam emin olun vardır bir bildiğim;)
katılıyorum :) en iyisi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
​eee sonuç ne oldu epeydir ses çıkmıyor sendenıslıkıslıkıslık

marşla ilgili sorunum kalmadı elektrikçinin yaptığı gibi roleli duruyor bır sorunu yok basıyor marş