Mavi Fluu'ma Cruise Control Montajım'da MUTLU SON :)

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence ilk önce bi oto elektrikçide sigortaları kontrol ettirin aracın içindeki ve motor dairesindeki de dahil . Eğer sigorta ile ilgili bir sorun yoksa bilgisayara bağlanıp kontrol ettirin .

Teşekkür ederim.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrhb ! Eğer aracınızda alt yapı yani tesisat hazır ise cruise control on off düğmesi ve direksiyon ile daha sonrasın da clip cihazı ile aktif edebilirsiniz tabi ki . Fakat kadran da uyumlu olmalı .

ustam peki ben tesısatın hazır olup olmadıgını nasıl bılırım? kadran dıjıtal, kadran uyumlu mu nasıl anlarım?
bırde bu dıreksıyonlar araca özelmı yoksa flu megan sarı sıyah derı plastık farketmez al tak mı?

siz sanayıde mısınız?

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustam peki ben tesısatın hazır olup olmadıgını nasıl bılırım? kadran dıjıtal, kadran uyumlu mu nasıl anlarım?
bırde bu dıreksıyonlar araca özelmı yoksa flu megan sarı sıyah derı plastık farketmez al tak mı?

siz sanayıde mısınız?
Fluence ve megane3 direksiyonları aynıdır görsel olarak da işlev olarak da servise gittiğinizde sadece referans kodları farklıdır sebebi model değişikliği yani şase numaranızı verdiğiniz zaman servise size megane 3 direksiyon verecektir Buda modellerin specleriyle alakalı.Aracnızın döşemesi neyse ona uygun olanı takarsınız zevkler ve renkler . Tesisat vites körüğünün altında 8 pinli 5 fişli beyaz soket olmalı konun başında resmini paylaştım . Eğer bu soket var ise aracınızda cc sisteminin tesisatı hazırdır . Dijital kadranlarda uyumlu olarak biliyorum ve evet sanayideyim.

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

siz sanayıde mısınız?

Bu İki Ekrandada Cruse Kontrol Çalışıyor...

XovOV0.jpg
Renault-Fluence-L38-ph2-technologie-002.JPG.ximg.l_full_m.smart.jpg

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence ve megane3 direksiyonları aynıdır görsel olarak da işlev olarak da servise gittiğinizde sadece referans kodları farklıdır sebebi model değişikliği yani şase numaranızı verdiğiniz zaman servise size megane 3 direksiyon verecektir Buda modellerin specleriyle alakalı.Aracnızın döşemesi neyse ona uygun olanı takarsınız zevkler ve renkler . Tesisat vites körüğünün altında 8 pinli 5 fişli beyaz soket olmalı konun başında resmini paylaştım . Eğer bu soket var ise aracınızda cc sisteminin tesisatı hazırdır . Dijital kadranlarda uyumlu olarak biliyorum ve evet sanayideyim.

hangi sanayi ustam?

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kocaeli / Gölcük

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hocam bıraz uzagız ama dıreksıyonum elıme gecsın halledemessem kapını çalarım. teşekkurler

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim . Yardımcı olmaya çalışırım .