Maxxi garanti 3+2 Kadjar

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saçmalik

Aracı alırken bende söyledim fakat KREDİ kullanırsanız oluyor diye SAÇMA bir cevap ile karşılaştım,

PARAYI TIKO NAKIT VERENE DEGIL DE, KREDİ KULLANANA YAPILMASI KADAR SAÇMA BİR UYGULAMA ANCAK RENAULTTA OLUR.

mergen98

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün gece yarımda attığım mail sonucu bugün bana Bursa Mais tarafından dönüş yapıldı. Malesef garanti uzatımını kredi kullanılırken yapılabiliyormuş. Bunu kredi imzalamaya gittiğimde kendilerine söylememe rağmen aracı teslim alırken yapılacağını söyledikleri için ben bu haktan yararlanamamış oluyormuşum. Bunu kibar ve içten biçimde hatalarını kabul ettikleri için nasip değilmiş diyerek sineye çekmiş bulunmaktayım. Yetkili bana durumla ilgili olarak temmuz ayı içerisinde ihtimal olarak garanti uzatımının tüm müşteriler için olabileceğini, çalışmaların yapıldığını iletti. Herşeyde bir hayır vardır diyerek kabul ettik saydık:) bilgi amaçlı olarak premium garanti 1 yıl için 640 tl imiş. 2 yıllığı üzüntüden duyamadadım tekrar da sormadım.

safadogru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biz araci alirken de hic bahsedilmedi ama ben sormus olmak icin sordum evet 800 lira civari 2 yil daha uzuyor dediler, biz uzattik.

safadogru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunda acaba ayni zamanda km siniri var mi?

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önceki aracım 2. yılında iken +1 yıl satın alıp uzatmıştım garantiyi ki , o uzattığım yıl içinde yine +1 yani toplamda 5. yıla uzatabiliyordum.renaultun uygulaması enterasanmış.

Levo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kadjardan önce auris kullanıcısıydım arabayı aldıktan 1 yıl sonra extra garanti için aradılar gittik, 600 tl ödedik yaptırdık. Daha sonra araba içine arka fardan su aldı.Aracın ilk garantisi devam ettiği için garantiden hallettiler, ancak bu 3+2 yıl garantisi bu durumu kapsamıyordu.Bilginiz olsun o garantiler herşeyi kapsamaz ve o garantinin ücretini toyota türkiyeye değil aksigortaya ödedim.