Maya Geyiği Muhabbetine Burdan Devam Edebiliriz

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zamanı gelince, İsrafil (a.s) Sûr'a üflemesiyle kıyamet kopacak, gerçek bundan ibaret……..

Gelelim Maya muhabbetine; Onlarca asır önce semayı inceleyip 21.12.12 tarihinde bazı gezegenlerin aynı hizaya geleceğini (doğru/yanlış) hesaplamış olabilirler. Neyse Maya uygarlığı orta amerikada yaşamış, oralar koka bitkisinin (kokain) diyarı.

Sonuç: Ayinlerinde koka bitkisiyle duman altı olmuş rahiplerin kehanet rüyasıyla karalar bağlamayız. :D:D

Adamların haklarını da iade edelim geyiği keyifli oluyor. Şey unutmadan kafama taktığım hunimi kaybettim göreninizvar mı?:aytuğ:aytuğ:aytuğ

e6ziuo.png

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
21.12.2012 de İstanbul dışında olmayı düşünüyordum lakin karar değiştirdim,o gece ailece eğlenmeye gidiyoruz,ne olacaksa eğlenirken olsun...:eyv

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
21.12.2012 de İstanbul dışında olmayı düşünüyordum lakin karar değiştirdim,o gece ailece eğlenmeye gidiyoruz,ne olacaksa eğlenirken olsun...:eyv

Şirince köyüne demirliyenler şarapla teselli bulucaklar zati. Kehanet bahane.....:D

purmol

Bilgi Girilmemiş
Turist ler akıyor şirince'ye , oraya gidip içip güzelleşmek lazım :beer:135

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şirince Köyü: İzmir Selçuk a 8 km mesafede, taş evleri, taş döşeli yollarıyla tarihi bir rum köyü. Evlerin bodrumunda şarap mahsenleri bulunuyor.Çeşit çeşit şarapları var. 1923 mubadelesi ile rumlar, yunanistana göç etmişler. . Şarap üretim haneleri İzmir ve çevresinde orası ayrı.
Maya muhabbeti şirince esnafına yaradı, kışın ortasında tam kapasite çalışacaklar.:D

9qy7at.jpg

2ex64au.jpg

24mrzu0.jpg

2606b9j.jpg

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oradaki meyvalı şaraplarla kafa olmanın imkanı yok çok test ettim 1 şişe gazoz niyetine gidiyo :) kıyamate daha sert şeylerle hazırlansın oradakiler :D

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oradaki meyvalı şaraplarla kafa olmanın imkanı yok çok test ettim 1 şişe gazoz niyetine gidiyo :) kıyamate daha sert şeylerle hazırlansın oradakiler :D

Bunun gibi mesela :eek:

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Doğru dedin dostum. Şarap evinin biriydendim sahibi buyrun ahududulu şarabımızdan tadın diye verdi. İçince içimden yuh dedim tam bayan içkisi, şerbet gibi bişeydi. :D:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Ustaca Utuye Bak Hani 21 Aralikda 2 Gun Kaybolacaktiniz Kesanda Ayaz Fenadir Egeye Yol Almali ;)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet ahali, sayılı saatler kaldı. Havada-karada bir farklılık hissedeniniz varmı beyaaa :cool:

312b7nd.jpg