mazot filtresi marka

semek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal filtre aldım kaçırdı, geri gönderdim bakalım yenisi nasıl gelecek.
Birçok filtre markasının sitesinde şasi veya model yıl bilgileri ile uygun filtreleri kontrol edebileceğiniz e-katalogları var. Ayrıca repexpert üzerinden tecdoc kataloga girip, arkasından aracınızın şasi ve ve motor kW bilgisi ile yedek parça, filtre vb ürünleri kontrol edebiliyorsunuz.

Özellikle, Mercedes Benz'de electronic part cataloge (EPC) diye bir programı var. Bu program ile aracınızın adeta röntgenini çekiyor parçalarınızın oemleri ve oemlerim değişen numaralarını bulabiliyorsunuz. Renault'ta böyle bir web arayüzü veya program yok mu?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok dikkat ederim bu konu da sahte ürün almamak için çok araştırıyorum
Euronews'in 2019 yılında yaptığı haberde, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'nün (OECD) raporuna göre Çin ve İran'dan sonra yabancı gümrüklerde ele geçirilen sahte ürünlerde 3.sıradaymışız. Bu yüzden çok iyi yapıyorsunuz. Aracınıza zarar verebilecek sahte ürünü almaktansa yabancı veya yerli yan sanayisi her zaman daha iyidir.

Son düzenleme:

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birçok filtre markasının sitesinde şasi veya model yıl bilgileri ile uygun filtreleri kontrol edebileceğiniz e-katalogları var. Ayrıca repexpert üzerinden tecdoc kataloga girip, arkasından aracınızın şasi ve ve motor kW bilgisi ile yedek parça, filtre vb ürünleri kontrol edebiliyorsunuz.

Özellikle, Mercedes Benz'de electronic part cataloge (EPC) diye bir programı var. Bu program ile aracınızın adeta röntgenini çekiyor parçalarınızın oemleri ve oemlerim değişen numaralarını bulabiliyorsunuz. Renault'ta böyle bir web arayüzü veya program yok mu?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim sorunum marka ve model uyumsuzluğu değildi. Orjinal gelen filtrenin kaçırması sorunuydu. Gerçi orjinal diye aldım ama süper çakması da olabilir tabi.

Renault için ben bu siteyi kullanıyorum ve tavsiye ederim.

https://partsouq.com/

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Gidin yedek parçalarınızı da filtrelerinizide servisten alın aracınızda kafanızda rahat etsin.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gidin yedek parçalarınızı da filtrelerinizide servisten alın aracınızda kafanızda rahat etsin.

herkes servislere ulaşamayabilir o yüzden farklı kaliteli ürünlere yönelmek yanlış değil aslında qw

semek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Piyasada Avrupa mamülü yan sanayinin orjinalini satan çok az. Bırakın Avrupa üretimi yan sanayiyi, Türk markalarının sahteleri piyasada kol geziyor. Özellikle, balata ve filtre grubu gibi satışı oranı yüksek, sürümü olan ürünlerde yetkili servisler dahi sahte ürün satıyor. Ben bir çok yetkili ve özel serviste benzer örnekleri gözümle gördüm. Kendi işimi kendim yaparım, böylece kafam rahat olur.

Son düzenleme: