media dosyası bulunamadı

extraslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar gecen hafta clio icon aldim flash bellek taktigimda medya dosyası bulunamadı gibi bir yazı cikiyor flashta müzikler felan var acilmiyor yardimci olabilirmisiniz

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Foruma hoşgeldin, Tamamiyla müzik dosyasi ile alakali bir durum, bendede bazi müziklerde aynısını yapıyor,flashı açtığında müziğin 0,00 mb olduğunu görüceksin, müziği indirdiğin siteyi değiştirmelisin farklı sitelerden indirmeyi dene, birde indirdiğin müziği ilk önce telefonunda dinle sonra flasha at. alakası varmı bilmiyorum ama bi kaç deneme yaptım müziği önce telefonunda açtığında sanki dosyayı uyumlu hale getiriyor gibime geldi, ama yanlış bilgide olabilir.ayrıca flashın içine klasör halinde atma direk at.

Son düzenleme:

extraslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama ben flashi taktigimda ekranda medya dosyasi algilanmadi diyor flasha giremiyorum yani

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hm dediğim gibi o zaman tüm dosyaları sil ve baska yerden bi kaç müzik indir öyle dene ayrıca müzik atmadan flashın yeniyse içindeki sistem dosyalarını temizle öyle müzikleri at ve klasör olarak atmadan dene, flashin içinde müzik harici hiçbişey olmasın. aklıma baska bırsey gemıyor. en kötü ihtimal baska flash ile dene.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk olarak USB belleğini fat32 formatında biçimlendir. İse yarayabilir :)

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yüklediğin şarkıların formatı da önemli. MP3 formatında olması gerekli. Başka bir alanda çalınmaya karşı korumalı olmaması gerekli vs.