Media nav 10.0.13.2

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkasaslsr merhaba, sıfır clio 0.9 touch aldım , media nav sürümü 10.0.13.2, nette bakil cevabını bulamadığım bir kav sorum olacaktı

** Driving eco2 menusune basinca gecikmeli açılıyor ortalama 3 Saniye sonra, radyo muzik vs menuleree sıkıntı yok direk açılıyor, surumu 10.0.13.2 olupta bu sıkıntıyı yasayan var mi

** Medianav ve media nav evo farklı seylermis , benin arac hangisi ve 2 si arasinda ne farklar var

** Media nav 10.0.13.2 sürümü icin video oynatma dosyasi var midir ve bu sürümde media skin cslistirabilir miyim eger evetse nasıl yapabilirim

** Cakmakligin hemen yaninda bos kisim var oraya iconlarda olduğu gibi aux ve usb prizi almayi düşünüyorum 200 tl ye satılıyor sorum şu o parçayı alsam elektrikci o priz icindeki usb yi hizli sarja çevirebilir mi

** Gizli menuden girdigimde micom test kapali esas gizli ayarlara giremiyorum sadece bluetooth test gps test ve update butonlari Açık micom test butonu kapali nasil açabilirim ?

Simdiden tskler

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkasaslsr merhaba, sıfır clio 0.9 touch aldım , media nav sürümü 10.0.13.2, nette bakil cevabını bulamadığım bir kav sorum olacaktı

** Driving eco2 menusune basinca gecikmeli açılıyor ortalama 3 Saniye sonra, radyo muzik vs menuleree sıkıntı yok direk açılıyor, surumu 10.0.13.2 olupta bu sıkıntıyı yasayan var mi

** Medianav ve media nav evo farklı seylermis , benin arac hangisi ve 2 si arasinda ne farklar var

** Media nav 10.0.13.2 sürümü icin video oynatma dosyasi var midir ve bu sürümde media skin cslistirabilir miyim eger evetse nasıl yapabilirim

** Cakmakligin hemen yaninda bos kisim var oraya iconlarda olduÄŸu gibi aux ve usb prizi almayi düÅŸünüyorum 200 tl ye satılıyor sorum ÅŸu o parçayı alsam elektrikci o priz icindeki usb yi hizli sarja çevirebilir mi

** Gizli menuden girdigimde micom test kapali esas gizli ayarlara giremiyorum sadece bluetooth test gps test ve update butonlari Açık micom test butonu kapali nasil açabilirim ?

Simdiden tskler

Benim bildiğim senin cihazda Android Car özelliği var.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Android auto var kullanıyorum Hocam

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet geç açılması normal
Makyajlı kasalarda MediaNav Evo var yani sizdede
Bunun hakında pek bilgim yok
Çakmaklığın yanında olan yer iconlarda yok icon ve RLink teyp opsiyonu olanlarda var sizin yapmanız zor
Internette hemen yazıyor yada benim Arka parksensöru yardimı konum var ordada yazıyor

uysalican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

** Cakmakligin hemen yaninda bos kisim var oraya iconlarda olduÄŸu gibi aux ve usb prizi almayi düÅŸünüyorum 200 tl ye satılıyor sorum ÅŸu o parçayı alsam elektrikci o priz icindeki usb yi hizli sarja çevirebilir mi

Simdiden tskler
Sizin cihazın o sürümünde apple car play özelliği aktif mi?

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet hocam car play var aktif

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka park sensörü yardim konunuza baktim ama silinik micom menusunu acma hakkinda bilgi bulamadım

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cokkkk tşkler en kisa.zamanda deneyecem