Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Evoiçin olan MediaSkin deki igo haritalarını ilk sürümlerin içine atsak sorun olur mu? 2018 haritası bulamadım da...

tayka88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustam video izlerken müzik çalmaya devam ediyor nasıl çözeriz bu durumu

Efkan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mute.mp3 ü play yapıcaksınız

Arkadaşlar merhaba. Aracım 2012 model medinav sürümüm ise daha önce güncellemiştim şuan üstünde 7.0.5 MD sürümü yüklü. verdiğiniz linkteki dosyaları indirdim ve aracıma taktığımda 6.0.3 dosyasınını araç okumadı ve media bulunamadı diye hata verdi mediaskini de denedim ondada aynı hatayı verdi medya bulunamadı diye sorun nedir acaba ? usbye müzik atınca okuyor.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostlar bnde yaptim hepsini oldu ama ses yok. Nedendir? Mp3ler calio gozukuo ama ses yok. Normal orjinal ana menuden mediayi aciorum usbdeki muzikler caliyor ses var. Durdurup asian skinde aciorum calio gozukuor ama ses yok.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz surdum araci yolda giderken ses geldi calmaya basladi sarkilari filan ama ilk acildiginda uemen calmior galiba sistem hemen caisamio biraz yavas sonradan kndine gelior gibi.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz surdum araci yolda giderken ses geldi calmaya basladi sarkilari filan ama ilk acildiginda uemen calmior galiba sistem hemen caisamio biraz yavas sonradan kndine gelior gibi.

Dostum parmak kaydırma işlemiyle media skinin menüsüne gir sonra extras menüsüne gir sonra factory resete bas media skin reset atacak. Ve sorun düzelmesi lazım media nawın remi düşük olduğu için zaman zaman bu tür sorunlar olabiliyor.

Clio42016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam hocam deneyecegim tesekkurler

utkuweb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk iki likteki işlemleri yaptım. 3 linkteki dosyaların bulunduğu flasbelleği taktım fakat sadece içindeki sessiz mp3 çalıyor. başka bir işlem çıkmıyor. ne renault logosu nede başka birşey. Allah rızası için yardım edebilecek kimse yok mu??

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8.0.5 için mediaskin yükledikten sonra sadece 2 tane tema geliyor daha fazla yükleyebilmek için gerekli dosyalar olan var mı?