Media nav 4.1.0 parazit sorunu güncelleme sonrası olustu

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio 4 e 1.1.3 media navı 4.1.0 a yükselttim ve harita güncellemesi yaptım ardından video oynatma yaptım ve geri görüş kamerası taktımara soket kullanarak orjinalliğini bozmadan ancak 3 gün sonra hoparlörlerden aşırı yüksek cızırtı sesi parazit sesi gelmeye başladı

Bi kaç yere götürdüm aracı hiç araca bakmadan yazılımsal teyip çökmüş dediler bu sorunun sebebi ner hoparlörden gelen ses sanki hoparlörlere boşta elektrik geliyormuş gibi şase yapıyormuş gibi ses geliyor sesi 0 a alsamda cızırtı devam ediyor anfiden değil teyipten diyolar nereye gitsem eğer yazılımdan kaynaklıysa 4.1.0 yazılımı tekrar yükleyebiliyormuyuz yada sürümü düşürebiliyormuyuz bilgi verirseniz sevinirim

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğin sorunun teyple veya yazılımla en ufak alakası yok.sorunun kesinlikle anfi kaynaklı

BurhanD.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Bende birşey danışmak istiyorum. Geri görüş kamerasınin aktif olması için video oynatma özelliğinin açık olması gerekiyor mu?

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Bende birşey danışmak istiyorum. Geri görüş kamerasınin aktif olması için video oynatma özelliğinin açık olması gerekiyor mu?

Açık olması gerekmiyor micom üzerinden aktif ediyorsunuz geri görüş kamerasını

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahsettiğin sorunun teyple veya yazılımla en ufak alakası yok.sorunun kesinlikle anfi kaynaklı

Paraziti sürekli yapmıyor ara ara yapıyor yapmaya başlafığı zaman uzun süre sürüyor

Sesi kısmamıza ragmen devam ediyor aracı durduruyoruz kilitliyoruz sonra kendiliğinden kapanıyor parazit bir müddet sonra tekrar geliyor teyipçiye sorduk güncelleme kaynaklı ses sistemi çökmüşndedi teyibe dahi bakmadan

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün 7.5.0 md ye yükselttik ses kesildi ancak birkaç saat sonra tekrar gelmeye başladı. Ve bu hiç kesilmez oldu 4.0.5 e düşürdük ardından 4.0.3 e güncelledik yinede kesilmedi ses teyibin sesini 0 a indiriyoruz hoparlörlerden şiddetli cızırtı sesi grlmeye devam ediyor

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün 7.5.0 md ye yükselttik ses kesildi ancak birkaç saat sonra tekrar gelmeye başladı. Ve bu hiç kesilmez oldu 4.0.5 e düşürdük ardından 4.0.3 e güncelledik yinede kesilmedi ses teyibin sesini 0 a indiriyoruz hoparlörlerden şiddetli cızırtı sesi grlmeye devam ediyor
dediğim gibi istediğin yazılımı yükle sonuç değişmez.cızırtı anfi kaynaklı.anfinin elektrik bağlantısı sıkıntılı.yazılım kaynaklı hiç bi zaman cızırtı olmaz

Deepblue16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğim gibi istediğin yazılımı yükle sonuç değişmez.cızırtı anfi kaynaklı.anfinin elektrik bağlantısı sıkıntılı.yazılım kaynaklı hiç bi zaman cızırtı olmaz

Dediğiniz gibi teyipte problem yok teyibi başka araca takıyotuz sorunsuz çalışıyor sorun anfide