Media nav 6.0.3 ü 7.0.5 e yükseltme

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncellemeyi yaptım, özellikle saatin geri kalmasından çok rahatsız oluyordum, emeğiniz için teşekkürler.

Ayrıca arayüzü de güzel ve hızlı çalışıyor, sağolun.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncellemeyi yaptım, özellikle saatin geri kalmasından çok rahatsız oluyordum, emeğiniz için teşekkürler.

Ayrıca arayüzü de güzel ve hızlı çalışıyor, sağolun.

Merhaba iyi gunlerde kullanin birkac gun icerisinde r nav a gomulu media skin i yukleyecegim yani media skin usb belleksiz dahi calisacak

anoktacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. adımdaki dosyayı usb ye yükleyip taktığımda media dosyası bulunamadı gibi bir hata ile karşılaştım. direkt olarak 2. adımdaki dosyayı yükledim. bu bir problem yaratır mı 1. adımdaki dosyayı yüklememizdeki amaç nedir?

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. adımdaki dosyayı usb ye yükleyip taktığımda media dosyası bulunamadı gibi bir hata ile karşılaştım. direkt olarak 2. adımdaki dosyayı yükledim. bu bir problem yaratır mı 1. adımdaki dosyayı yüklememizdeki amaç nedir?

Aynı sıkıntı bende de oldu ben de önemsemeden yükledim ve sorunsuz bir şekilde yüklendi.

Orada ilk adımda dboot diye birşeyi güncelliyorsun. Ben onun güncel olduğunu varsaydım aksi taktirde zaten sıkıntı çıkardı diye düşünüyorum.

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu güncellemeden sonra cihaz Bluetooth dan telefonu görmez oldu sizce neden olabilir

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sıkıntı bende de oldu ben de önemsemeden yükledim ve sorunsuz bir şekilde yüklendi.

Orada ilk adımda dboot diye birşeyi güncelliyorsun. Ben onun güncel olduğunu varsaydım aksi taktirde zaten sıkıntı çıkardı diye düşünüyorum.

Arkadaslar 1. Dosyayi yuklemeniz sart degil. Dboot yani win ce ye erisim icin kullandigimiz program ama guncellemeniz tavsiyemdir.

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Yunus kardeşim sorun benim telefondan kaynaklıymış çözüldü teşekkürler birde sana sorum bu sürümle geri görüş modu aktif oluyormuydu ki oluyorsa nasıl malum biz senin kadar profesyonel değiliz bunaltıyorsak kusura bakmayın tekrar teşekkürler