Media Nav 7.0.5 MD Hakkında Bir İki Soru ve Sorun

Sbaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,

Clio 4 2013 Model aracımı yeni aldım. Üzerindeki Media Nav ı güncelleştireyim dedim. Baya bir araştırdım bakındım sağolun sizin forumdanda baya faydalandım. ve Media Nav ın versiyonunu 2.1.0 den 7.0.5 MD versiyonuna kadar yükseltebildim. Forumları okudukça benim aracın MN1 olduğunu anladım. Eski nesilmişim galiba. Bizden sonra baya bir şeyler çıkmış. Ekranda yakıt tüketimlerini felan göstermek için ara parçalar lazımmış felan filan. Neyse o tip şeylere çok takılmıyorum ama yapmaya çalıştığım bir tek şey var aslında telefonumu takınca Android Play ve Car Play özelliklerinin gelmesi. Usb taktığım zaman iPhone gene otomatik bağlanıyor media kısmı açılıyor ama Android telefonda hiç bağlantı olmuyor. Sadece Bluetooh üzerinden bir bağlantı alabiliyorum.Bunu nasıl sağlayabilirim?
MN 1 en fazla 7.0.5 e yükseltilebiliyor diye okudum bu doğru mu?
Yani en son versiyonu 9.1. yükleme şansım yok mu?
Micom a girmeye çalışıyorum ama şifre kısmında hep şifre yanlış diyor. İnternetten vidolardan girilebilecek her kodu girdim sayılır bir türlü giremedim. Bu arada girsem neler yaparım yada yapamam aslında bir fikrimde yok:) acaba Micom bana ne katar?
Yol gösterirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin ekranda apple carplay yada android auto mecvut değil onların versionu 10.2.13.0 ki bu sizde mevcut değil micom için medianav sen ne fenasın:) konusunda bütün micom komutları mevcut micom şifreniz : 3748 veya 0362 olabilir kolay gelsin.

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,

Clio 4 2013 Model aracımı yeni aldım. Üzerindeki Media Nav ı güncelleÅŸtireyim dedim. Baya bir araÅŸtırdım bakındım saÄŸolun sizin forumdanda baya faydalandım. ve Media Nav ın versiyonunu 2.1.0 den 7.0.5 MD versiyonuna kadar yükseltebildim. Forumları okudukça benim aracın MN1 olduÄŸunu anladım. Eski nesilmiÅŸim galiba. Bizden sonra baya bir ÅŸeyler çıkmış. Ekranda yakıt tüketimlerini felan göstermek için ara parçalar lazımmış felan filan. Neyse o tip ÅŸeylere çok takılmıyorum ama yapmaya çalıştığım bir tek ÅŸey var aslında telefonumu takınca Android Play ve Car Play özelliklerinin gelmesi. Usb taktığım zaman iPhone gene otomatik baÄŸlanıyor media kısmı açılıyor ama Android telefonda hiç baÄŸlantı olmuyor. Sadece Bluetooh üzerinden bir baÄŸlantı alabiliyorum.Bunu nasıl saÄŸlayabilirim?
MN 1 en fazla 7.0.5 e yükseltilebiliyor diye okudum bu doÄŸru mu?
Yani en son versiyonu 9.1. yükleme ÅŸansım yok mu?
Micom a girmeye çalışıyorum ama ÅŸifre kısmında hep ÅŸifre yanlış diyor. Ä°nternetten vidolardan girilebilecek her kodu girdim sayılır bir türlü giremedim. Bu arada girsem neler yaparım yada yapamam aslında bir fikrimde yok:) acaba Micom bana ne katar?
Yol gösterirseniz sevinirim.
Å?imdiden teÅŸekkürler.

Micom testen isinee yarayacak tekşey geri vites camerasını aktifleşletirmenden baska birseye yaramaz. Mn1 de enfazla yukseltebilecegin versiyon 7.05md. micon test menüden yanlış bir tuşa dokunup değiştirirsen media nawını kitlersin bilgin olsun.

Sbaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
Biraz kurcalaya kurcalaya Super Mod V4.1 i yükledim. Ama versiyon hala 7.0.5. Peki 10.2.13.0 versiyonuna bir şekilde geçiş mümkün mü yoksa imkanı yok mu? Yada bu Super Mod V4.1 içine bir uygulama ile çözülebilir mi ?
Micom eğer sadece geri görüş içinse bende kamera olmadığı için sanırım sıkıntı yok :) Yada bir yerlerde gizli kamera olabilir mi bilmiyorum
:)
Saygılar.

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevaplarınız için teÅŸekkür ederim.
Biraz kurcalaya kurcalaya Super Mod V4.1 i yükledim. Ama versiyon hala 7.0.5. Peki 10.2.13.0 versiyonuna bir ÅŸekilde geçiÅŸ mümkün mü yoksa imkanı yok mu? Yada bu Super Mod V4.1 içine bir uygulama ile çözülebilir mi ?
Micom eÄŸer sadece geri görüÅŸ içinse bende kamera olmadığı için sanırım sıkıntı yok :) Yada bir yerlerde gizli kamera olabilir mi bilmiyorum
Saygılar.

Super mod haritanın cildini degiştir vs vs media navın mn1 ise yani ilksürüm yükselte bilecegin eson sürüm 7.05 e kadar 10 lu versiyonlara 2. Nesil evo versiyonlar yukselte bilir micom teste sadece kamera deil bircok ayarları degistirebilirsin fakat gerekli işe yarar birşey yok yanlış bir işlem yaparsan cihazın çöp olma ihtimalide var. Bence fazla kurcalama elinde patlar:)

Sbaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Super mod haritanın cildini degiştir vs vs media navın mn1 ise yani ilksürüm yükselte bilecegin eson sürüm 7.05 e kadar 10 lu versiyonlara 2. Nesil evo versiyonlar yukselte bilir micom teste sadece kamera deil bircok ayarları degistirebilirsin fakat gerekli işe yarar birşey yok yanlış bir işlem yaparsan cihazın çöp olma ihtimalide var. Bence fazla kurcalama elinde patlar:)

Mesaj alınmıştır. Bu şekilde bıraktım gitti o zaman.:)
Cevaplar için teşekkürler.

erhanaltay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 Nav 7.0.5 tuşlar aktif değil

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
Biraz kurcalaya kurcalaya Super Mod V4.1 i yükledim. Ama versiyon hala 7.0.5. Peki 10.2.13.0 versiyonuna bir şekilde geçiş mümkün mü yoksa imkanı yok mu? Yada bu Super Mod V4.1 içine bir uygulama ile çözülebilir mi ?
Micom eğer sadece geri görüş içinse bende kamera olmadığı için sanırım sıkıntı yok :) Yada bir yerlerde gizli kamera olabilir mi bilmiyorum
Saygılar.

Merhaba,
Benim araçta 4.0.6 varken 7.0.5 yükledim, USB den veya BT dan bağlanıyorum ama navigasyon ve tuşlar aktif değil. her açtığımda da "FİLE CORRUPTİO DETECTED, NAVİGATİON STOPS" diye uyarı veriyor. bu konuda yardım edecek biri var mı?

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Benim araçta 4.0.6 varken 7.0.5 yükledim, USB den veya BT dan baÄŸlanıyorum ama navigasyon ve tuÅŸlar aktif deÄŸil. her açtığımda da "FÄ°LE CORRUPTÄ°O DETECTED, NAVÄ°GATÄ°ON STOPS" diye uyarı veriyor. bu konuda yardım edecek biri var mı?

muhtemelen navigasyon programının dosyaları hatalı ya da uyumsuz yüklenmiş. ben de 4.0.6'dan resmi olmayan 7.0.5md sürümüne yükselttim. eğer dboot varsa sende, bendeki nng klasörü içindeki navigasyon programının dosyalarını sana atayım, sen de kendi nng klasörü içindeki bozuk navigasyon programını sil, yerine bunları kopyala yapıştır at, yüksek ihtimal düzelir. bir kaç kere ben de yüklmele güncelleme yaparken "navigation stops" uyarısı aldım, önceden aldığım backup'la yine düzelttim.