Media Nav Evolution 7.0.5 MD için orjinal video izleme lgu pro lazım

volmix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adkadaşlar merhaba. 2015 model Clio 4 satın aldım (hayırlı olsun bana :) ) günlerdir internette bakınıyorum media nav sistemi 4.0.1 idi araştıra araştıra 7.0.5 MD yapabildim ancak bir türlü orjinal video oynatma lgu dosyasını buamadım bulduklarımı sistem tanımadı süper mod uygulamasından video izliyorum şu anda 9.1.3 deki gibi orjinal vieo izlemek benim haricimde aracı kullanan aile eşrafı için çok iyi olacak sizden rica elinde olan var ise bana yardımcı olabilirse sevinirim. forumda mevcut likler kırık maalesef.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adkadaşlar merhaba. 2015 model Clio 4 satın aldım (hayırlı olsun bana :) ) günlerdir internette bakınıyorum media nav sistemi 4.0.1 idi araştıra araştıra 7.0.5 MD yapabildim ancak bir türlü orjinal video oynatma lgu dosyasını buamadım bulduklarımı sistem tanımadı süper mod uygulamasından video izliyorum şu anda 9.1.3 deki gibi orjinal vieo izlemek benim haricimde aracı kullanan aile eşrafı için çok iyi olacak sizden rica elinde olan var ise bana yardımcı olabilirse sevinirim. forumda mevcut likler kırık maalesef.
913 deki video oynatmayı sizin cihaza ykleyemezsnizi. 7.0.5 için öyle bi dosya yok bulamazsınız

volmix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
913 deki video oynatmayı sizin cihaza ykleyemezsnizi. 7.0.5 için öyle bi dosya yok bulamazsınız

bir videoda izledim 7.0.5 MD güncellemesine 9.1.3 de kullanılan orjinal video eklentisi kuruluyor ve çalışıyordu.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir videoda izledim 7.0.5 MD güncellemesine 9.1.3 de kullanılan orjinal video eklentisi kuruluyor ve çalışıyordu.
imkansız.o izlediğiniz videodaki cihaz 7.0.5 yazılımlı 2.nesil cihaz. 7.0.5 md değil.sizin cihaz 1.nesil media nav,o cihaz ise 2 .nesil media nav evo

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.5 yüklü media nav evo cihazı 913 e yükseltip video izleyebilirsiniz doğru fakat sizin cihaz evo değil.evo cihazlar 7.0.5 yüklü oluyor fakat sizin cihazdaki 7.0.5 md. sizin cihazınız ilk nesil media nav.9.1.3 deki video izlemeyi siz kullanamazsınız,yükleyemezsiniz

pojeck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 4.1.0 için player var
kendim editledim, oldukça güzel oldu, ama 7.0.5 üzerinde çalışırmı bilmem.

JEdz5o.png

https://imgyukle.com/i/JEdz5o

NOT : Sadece 4.1.0 versiyonunda test edilmiştir.
Diğer versiyonlardaki gibi geri sayım yoktur
Arkaplan resmi göz almayacak şekilde yenilenmiştir.
İkonlar değiştirilmiştir.
Videoplayer değiştirilmiştir. Orjinal video player görsel anlamda iyi değildi 4.0.3 için olan bir video player koydum
Tamamen türkçe yapılmıştır.
Uninstall işlemindeki gereksiz dialog lar kaldırılmıştır.
2 adet arkaplan konulmuştur, değiştirmek isteyen windowsa düşerek "Storage Card4\NNG\Utility\IPT\backgrounds" içinden isim değiştirebilir. Ya da kendi arkaplan resmini yapıp güncelleyebilir.

İndirme Linki : https://s6.dosya.tc/server10/p8ft66/upgrade.lgu.html

aa720363-c47b-4a33-ab9c-e838c2c2d92e

JEdz5o

Son düzenleme:

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

JEdz5o.png

NOT : Sadece 4.1.0 versiyonunda test edilmiştir.
Arkaplan resmi göz almayacak şekilde yenilenmiştir.
İkonlar değiştirilmiştir.
Videoplayer değiştirilmiştir. Orjinal video player görsel anlamda iyi değildi 4.0.3 için olan bir video player koydum
2 adet arkaplan konulmuştur, değiştirmek isteyen windowsa düşerek "Storage Card4\NNG\Utility\IPT\backgrounds" içinden isim değiştirebilir. Ya da kendi arkaplan resmini yapıp güncelleyebilir.

İndirme Linki : https://s6.dosya.tc/server10/p8ft66/upgrade.lgu.html

JEdz5o

Hocam teşekkürler 4.1.0 sürüme tam uydu sorunsuz çalıştı emeğine sağlık. Çok güzel olmuş. Buradan çalıp para ile satacaklar bir şey demiyorum. Allah onları bildiği gibi yapsın. Emeğin olan bir çalışmayı urada bizimle paylaşıyorsun. Satmıyorsun para karşılığı. Emeği olmayanlar para ile satmaya gönlü varıyorsa birşey demiyorum. Buradan bu tarz işler yapan (eskiden) Ulaş Atar a da selam olsun.

volmix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

JEdz5o.png

NOT : Sadece 4.1.0 versiyonunda test edilmiÅŸtir.
Arkaplan resmi göz almayacak ÅŸekilde yenilenmiÅŸtir.
Ä°konlar deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.
Videoplayer deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir. Orjinal video player görsel anlamda iyi deÄŸildi 4.0.3 için olan bir video player koydum
2 adet arkaplan konulmuÅŸtur, deÄŸiÅŸtirmek isteyen windowsa düÅŸerek "Storage Card4\NNG\Utility\IPT\backgrounds" içinden isim deÄŸiÅŸtirebilir. Ya da kendi arkaplan resmini yapıp güncelleyebilir.

Ä°ndirme Linki : https://s6.dosya.tc/server10/p8ft66/upgrade.lgu.html

JEdz5o

kardeşim ellerine sağlık 7.0.5 MD de de çalıştı çok teşekkür ederim.

halil_yolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media playeri 7.0.5 MD ye kurdum çalıştı. Ancak navigasyon dosyalarını bozdu. Navigasyon çalışmadı. Tamamını Sildim ve navigasyon dosyalarını tekrar yükledim, navigasyon düzeldi. Media player i tekrar kurmadım çakışma yapıyor. Neden olabilir fikri olan var mı arkadaşlar

pojeck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
aslına bakarsanız player dosyaları bir zarar vermemesi gerekir ama dediğim gibi 4.1.0 üzerinde test edebildim sadece, o yüzden birşey diyemeyeceğim 7.0.5 için.
Kusura bakmayın.