Media Nav kilitlendi

Osman N.K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir konuda bilgi ve yardiman ihtiyacim var

yeni uyeyim ama uzun zamandir takip ediyordum siteyi
bir media skin yukleme islemi sirasinda nng dosyasini bulamadigini soyleyerek Retry veya cancel butonlarini cikardi
once yeniden dene dedim islem yapip dosyayi bulmayinca
ben de cancel dedim

sonrasinda medya nav calismaz hale geldi
simdi en son bir sekilde dboot2 yi yukledim
windowsa ulasabiliyorum ama medya sistemleri kaput

anladigim kadariyla yukleme sirasinda software de dosya hasari olustu

sizce nasil duzeltebilirim

bu konuda bilginiz varsa paylasirmisin Servis demeyin ondan eminim

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size göndermiş olduğum Kurtarma yazılımını deneyin. Daha önce bu yazılım ile sistemini kurtaranlar oldu ama sistemdeki yazılımsal hasar boyutu ne derecede aynı, onu bilemiyorum haliyle.

Umarım işe yarar. Bu arada hangi şehirde oturuyorsunuz? Ben Antalyadayım. Selamlar...

barancengen67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba Ahmet bey benimde aynı sorunum var banada yardımcı olabilirisiniz logo geliyor sürekli yeniden başlıyor açılmıyor cihazım.

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba Ahmet bey benimde aynı sorunum var banada yardımcı olabilirisiniz logo geliyor sürekli yeniden başlıyor açılmıyor cihazım.
Merhaba, uzun zamandır yoğun işlerden dolayı foruma uğrayamamıştım. Forumda kurtarma yazılımları vardı ama kaç zamandır ben de bu işin peşini bırakmıştım zira ben cihazı satıp Android bir sisteme geçiş yaptım. R-Nav ile 2014 - 2018 arası çok cebelleştim sonunda pes ettim. Fakat Captur ve Clio bölümünde konuar hala duruyor. Yazılım linkleri ölmediyse indirip şansınızı deneyin derim tabii iki hafta içinde probleminizi çoktan çözmediyseniz.

Kurtarma Yazılımı burada:

https://yadi.sk/d/ohTxM6lvpy6CM

Selamlar...

Son düzenleme: