Media Nav Medi@skin ve Navigasyon Pasif Sorun Çözüldü

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rardan cikartip sadece update.lgu yi atiyosun degilmi?

hikmeta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biliyorsunuz bir ay oldu Media Nav navigasyon kabul ediyorum tuşu pasifleşmişti.Pasifleşmeyle birlikte medi@skin de çalışmamaya başlamıştı.Bu forumdan yardım istedim.Özellikle renaultnaviextra içeriğini görmek için biri parmak izi dosyasını gönderebilir mi? vb konu açtım.Bir arkadaş ben bu sorunu 1 gb lık bir dosya var yükledim çözdüm dedi.Nerden indirdiniz nasıl elde ederim bu dosyayı dedim.Belki de bir daha internete girme fırsatı olmadı cevap vermedi.Başka bir arkadaş özel mesajdan hocam yarın ben parmak izi alır size gönderirim dedi.Ama sanırım o da hiç internete girmedi o gün bu gündür o da göndermedi.Media Navı didik didik ettim.45 dakika süren 1.95GB navigasyon restore dosyasını yükledim olmadı.Servise gittim bir dosya yükledi olmadı neyse hikaye uzun ...

Benden sonra bu mesele ile karşılaşan olursa sorunu çözdüğüm dosyayı ekliyorum.17 MB hızlıca da yükleniyor.Artık Media nav navigasyonda çalışıyor mediskin de.
İşinizi görür inşallah sorunu çözdüğünüzde bir Allah razı olsun derseniz memnun olurum.

https://yadi.sk/d/ohTxM6lvpy6CM

kardeşim ben bu konuya fransızım... bu bahsettiğin olay ne işe yarar? hangi model araçta bu donanım kullanılabilir...teşekkürler

şerif

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r nav da navigasyon kabul ediyorum sorununu halettim tüm emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim

Kübra.Kaymak

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Deneyeceğim inşallah işe yarar bayağıdır araştırıyorum.

yasaremreyuksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuda bana da yardımcı olabilir misiniz acaba? dediklerinizin hepsini uyguluyorum ama sonuç yok malesef.

yasaremreyuksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
navigasyondaki kabul ediyorum tuşu maalesef pasif yukarıdaki güncellemeleri yaptım başarılı bir şekilde ama hala sonuç yok restore dosyasını nerden indirebilirim?

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
navigasyondaki kabul ediyorum tuşu maalesef pasif yukarıdaki güncellemeleri yaptım başarılı bir şekilde ama hala sonuç yok restore dosyasını nerden indirebilirim?

İlk mesajda en altta bulunan linkteki dosyayı yükleyeceksiniz. Dosyayı indirin önce. Sonra RAR'dan kurtarıp, FAT32 ile formatlanmış boş bir USB Flash belleğe kaydedin ve Medianav sisteminize bağlayın. Bu işlemi yaparken motor çalışır vaziyette olursa, daha iyi olur. İşlem bitince Navigasyon tuşunun tekrar aktif olması gerekir.

Daha da olmazsa bazı sistem dosyalarını tekrar geri yüklemeniz lazım. Bunlar "DSI_config.bsd, DSI_EC_config.bsd ve ULC_DTC.tbl" dosyalarıdır.

Biliyorsunuz bir ay oldu Media Nav navigasyon kabul ediyorum tuşu pasifleşmişti.Pasifleşmeyle birlikte medi@skin de çalışmamaya başlamıştı.Bu forumdan yardım istedim.Özellikle renaultnaviextra içeriğini görmek için biri parmak izi dosyasını gönderebilir mi? vb konu açtım.Bir arkadaş ben bu sorunu 1 gb lık bir dosya var yükledim çözdüm dedi.Nerden indirdiniz nasıl elde ederim bu dosyayı dedim.Belki de bir daha internete girme fırsatı olmadı cevap vermedi.Başka bir arkadaş özel mesajdan hocam yarın ben parmak izi alır size gönderirim dedi.Ama sanırım o da hiç internete girmedi o gün bu gündür o da göndermedi.Media Navı didik didik ettim.45 dakika süren 1.95GB navigasyon restore dosyasını yükledim olmadı.Servise gittim bir dosya yükledi olmadı neyse hikaye uzun ...

Benden sonra bu mesele ile karşılaşan olursa sorunu çözdüğüm dosyayı ekliyorum.17 MB hızlıca da yükleniyor.Artık Media nav navigasyonda çalışıyor mediskin de.
İşinizi görür inşallah sorunu çözdüğünüzde bir Allah razı olsun derseniz memnun olurum.

Son düzenleme:

smhsyhn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hocam bilgiler için teşekkürler;ben aktifleştirmeyi yaptım ancak benim navigasyon kabul ediyorum butonu aktifliğini yitirmedi,sürüm olarak 406 var bunla alkalı olabirmi acaba? budurum benim kafamı karıştırdı :)