Media Nav uyku sorunu hk.

burakcankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

2017 Model Icon araca carplay özellikli teyp taktım 1.0.13.3 sürümüyle geldi cihaz sorunsuz çalışıyor tek sorun aracı stop edip indiğimde hemen uykuya geçmesi gerekirken 2 dakika bekleyip (ölçtüm) bekleyip geçiyor. Eski 9.1.3 sürümlü ekranım hemen kapanıyordu. Bunun ayarını nasıl yapabilirim ? Micom ile çözülür mü ayrıca 1.0.13.3 den 1.0.15.1 e yükselttim navigasyon vardı cihazda gitti. Dtt4all ile de işlem yapabilirim.

Son düzenleme:

ntgnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom menüsünden yapabilmeniz lazım. Wake ON/OFF diye bir seçenek var. ON konumunda siz aracı çalıştırdığınızda medianav açılır, kontağı kapattığınızda otomatik kapanır.

burakcankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

o özelliği denedim aracın kapılarını açınca saat modunda açılıyor cihaz kontak açıldığında normal menüye düşüyor ve kontak kapatıncada tekrar saate dönüyor. Benim 9.1.3 versiyonlu cihazımda kontak kapatıp kapı açıldığı an direk cihaz komple kapanıyordu saat moduna girmeden bu hale getirmek istiyorum.

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

o özelliği denedim aracın kapılarını açınca saat modunda açılıyor cihaz kontak açıldığında normal menüye düşüyor ve kontak kapatıncada tekrar saate dönüyor. Benim 9.1.3 versiyonlu cihazımda kontak kapatıp kapı açıldığı an direk cihaz komple kapanıyordu saat moduna girmeden bu hale getirmek istiyorum.
Ayarı yaptıktan sonra hardreset e basıp kadettiniz mi ayar aynımı baktınız mı ?

burakcankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yaptım o özellik sadece kontak açılmadan ekran saatte bekliyor ve kontak kapatınca tekrar saate düşmesine yarıyor, dün direksiyon değişirken kutup başı sökmüştüm sonra topladığımda araç kapı kilitlemesinin ardından direk kapanmatmaya başladı şimdilik sorun kalmadı.