Medianav 1.0.15.0

un4saken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Bugün 2020 0.9 tce touch paket clio 4 araç sahibi oldum. Medianav versiyonu 1.0.15.0 olarak geldi. Şu an için internette en ufak bir bilgi bulamadım bu versiyon ile ilgili. Navigasyon aktif değil, android auto çalışıyor. Bu versiyona navi eklemek için bir bilgi ya da MCOM girişi yapabileceğim şifreler de mevcut değil.

Bilgisi olanlar aydınlatabilir mi?

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cihaza Sonradan yerleşik navigasyon actiranlar var nasil actirildigini bilmiyorm sizin cihaz yeni olduğu için daha piyasada bununla ilgili çok bir bilgi veya video yok ama dedigim gibi açılabiliyor biraz zaman gecsin yaygınlaşır,
rica etsem sistemm surumunuzu
fotograf cekip mehmetguleryuz89@gmail.com mail adresime atabilir misiniz ayni arac bende de var bir seyi kontrol edecem

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[QUOTE = un4saken; 1105690] Merhabalar, Bugün

2020 0.9 tce dokunmatik paket clio 4 araç sahibi oldum. Medianav versiyon 1.0.15.0 olarak geldi. Şu an için internette en ufak bir bilgi bulamadım bu versiyon ile ilgili. Navigasyon aktif değil, android auto çalışıyor. Bu versiyona navi Eklemek için bir bilgi ya da MCOM girişi yapabileceğim şeyler de mevcut değil.

Bilgisi olanlar aydınlanabilir mi? [/ QUOTE]

son versiyon cihazlara navigasyon aktivasyon ve harita güncelleme işlemi yapılıyor izmirde Bycar Elektronik var 05556363936 arayabilirsiniz uzaktan hizmette veriyor facebook grubu by-car-elektronik olması lazım

un4saken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom girişi yapabildim.

4633 3931

pBdRV7.jpg

s7X3JS.jpg

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şifreleri girer girmez micom test yazan yer açık mıydı direk giriş yapabilirsiniz mi

un4saken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet şifreleri girdikten sonra micom test açıktı, tıkladığınız zaman değerleri görebiliyorsunuz. Dikkatimi çeken harita kodu kısmının boş olması. Orayı değiştirip, içerisine navi exe atılırsa navigasyon aktif olur fakat upgrade.lgu bulmak lazım.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyonu aktif eden cok kisi var dediklerine göre 2 dk lik is ama çoğunda trafik akis bilgisi sorunu çıkıyormuş

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sürüm yeni ama android-auto yada Carplay mevcut değil iyice boşaltmışlar cihazı. Micom menüye direk giremiyoruz normalde. Navigasyonu bu cihazda aktif etmeniz için henüz erken olabilir. Önce bu cihazın alt yapısı linux mu android mi bilmek gerekir. Bir ihtimal 1.0.13.3 ün doayaları linux tabanlıysa uyabilir. Bu dosyaları ProCar ulaş atarın bloğundan indirebilirsiniz. Google da arama yapın ProCar Ulaş Atar Blok şeklinde.

un4saken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sürüm yeni ama android-auto yada Carplay mevcut değil iyice boşaltmışlar cihazı. Micom menüye direk giremiyoruz normalde. Navigasyonu bu cihazda aktif etmeniz için henüz erken olabilir. Önce bu cihazın alt yapısı linux mu android mi bilmek gerekir. Bir ihtimal 1.0.13.3 ün doayaları linux tabanlıysa uyabilir. Bu dosyaları ProCar ulaş atarın bloğundan indirebilirsiniz. Google da arama yapın ProCar Ulaş Atar Blok şeklinde.

Android auto ve Carplay mevcut içerisinde. Kullanıyorum aktif bir şekilde.

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom da görememişim AA varmış yeni farkettim.