Medianav 1.0.15.19 kablosuz android

duhbaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar,

Daha önce yayınlandıysa çok özür dilerim, forumda elimden geldiğince araştırma yaptım, internette te net birşey bulamadım, en son çare buraya yazıyorum.

Aracımda şu an Medianav 1.0.15.19 sürümü mevcut (geçen hafta kendim güncelledim). Android Auto yu bluetooth üzerinden bağlamak istiyorum ama bununla ilgili net bir bilgi bulamadım. USB kablo olmadan bluetooth üzerinden Android Auto yu bağlayabilir miyim? Konuyla ilgili döküman/link/vs paylaşabilir misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkür ederim.

Jackal971

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende biraz araştırdım fakat donanımsal olarak yeterli gelmediği için kablosuz bağlantı yapılamıyor diye okudum.

imansiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar,

Daha önce yayınlandıysa çok özür dilerim, forumda elimden geldiğince araştırma yaptım, internette te net birşey bulamadım, en son çare buraya yazıyorum.

Aracımda şu an Medianav 1.0.15.19 sürümü mevcut (geçen hafta kendim güncelledim). Android Auto yu bluetooth üzerinden bağlamak istiyorum ama bununla ilgili net bir bilgi bulamadım. USB kablo olmadan bluetooth üzerinden Android Auto yu bağlayabilir miyim? Konuyla ilgili döküman/link/vs paylaşabilir misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkür ederim.

Merhaba,
2021 sonrasi araclarda hatta onlarin da bazilarinda kablosuz android auto ve apple car play mevcut. Kablosuz baglanti icin araca Bluetooth ile beraber wi-fi baglantisi da gerekiyor. Malesef bu sekilde olmuyor fakat apartlar var mesela carlink-it 5 gibi, hatta o cihaz ile netflix falan da izleniyor. Biraz maliyetli ama mumkun.
Selamlar Saygılar