MediaNav 9.1.1 Tema, Kadran, Video Oynatıcı

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle pazarlamacıları koymamak lazım buralara

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabredin arkadaşlar, az kaldı...
İtalyada üretilmiş, tarafımdan Türkçeleştirilmiş geliyor...

alelya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş sen 2 önce abi bana mediaskin yüklermisin.ben hiç anlamıyorum diyodun,cihazım çöktü diye konu açıyodun,noldu 2 günde işin kurdumu oldun.bide 100 lira istiyorsun
Birincisi abi demedim, ikincisi yükler misin diye bir şey demedim, sadece birkaç soru sordum. Kimse bu işleri doğar doğmaz öğrenmiyor 2 günde değil ama 1 haftada öğrendim çok zor şeyler değil, atomu parçalamıyorsun altı üstü yazılım yüklüyorsun daha doğrusu USB atıyorsun o kendi güncelliyor. Yalan söyleyecek değilim tüm belgelerimi de paylaşabilirim kendi dükkanımda bu işi yapıyorum. Yazılımın da dağıtım hakkını aldım gerekli ödemelerini yaptım satın aldığım şirket de Kolombiyalı. Kimseye zorla bir şey satmıyoruz bir şey yapmıyoruz, yargısız infaz yapmanıza gerek yok. İşinize geliyorsa alırsınız, gelmiyorsa almazsınız bu kadar basit.

burakkurdoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç ugraşmayın böyle soyguncularla burası forum sitesi yani yardımlaşma teknik servismisin sen ücret talep ediyosun yazık... (milic ) adlı arkadaş sağ olsun hemen yardımcı oluyor şşıracaksınız hemde ücretsiz :))

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç ugraşmayın böyle soyguncularla burası forum sitesi yani yardımlaşma teknik servismisin sen ücret talep ediyosun yazık... (milic ) adlı arkadaş sağ olsun hemen yardımcı oluyor şşıracaksınız hemde ücretsiz :))
teşekkürler

marko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle dolandırıcılarla hiç uğraşmayın arkadaşlar.1 haftada öğrenmişmiş :yer. 2 gün önce konu açmış cihazım çöktü lütfen yardım edin diye.2 gün sonra millete yazılım ithal ettim diye satmaya çalışıyor.arkadaşlar cihazlarınız bunun gibiler yüzünden brick oluyo zaten

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazarlamanızı burada değil dışarda yap burada herkez imkanları çerçevesinde birbirlerine yardımcı oluyor yardıma ihtiyacı olmayanlar teknik servis yolunu tutuyor.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birincisi abi demedim, ikincisi yükler misin diye bir şey demedim, sadece birkaç soru sordum. Kimse bu işleri doğar doğmaz öğrenmiyor 2 günde değil ama 1 haftada öğrendim çok zor şeyler değil, atomu parçalamıyorsun altı üstü yazılım yüklüyorsun daha doğrusu USB atıyorsun o kendi güncelliyor. Yalan söyleyecek değilim tüm belgelerimi de paylaşabilirim kendi dükkanımda bu işi yapıyorum. Yazılımın da dağıtım hakkını aldım gerekli ödemelerini yaptım satın aldığım şirket de Kolombiyalı. Kimseye zorla bir şey satmıyoruz bir şey yapmıyoruz, yargısız infaz yapmanıza gerek yok. İşinize geliyorsa alırsınız, gelmiyorsa almazsınız bu kadar basit.
Birincisi sbi demenle incilerin dökülmez karşı kişinin senden büyük olması seninde ona abi demen senin saygını gösterir ikincisi mademki basit biryükleme neden 100 tl talep ediyorsun iş küçükse talep etmiş olduğun rakam çokbüyük olmuyormu. İşine gelmedimi isteyen alır istemeyen almaz dilde pabuç gibi . (not. Siteyöneticisi beyfendi neden hala bu üyeyi engellemiyor onuda anlamış deilim. Butarz menfead çı kişilere söz hakkı bile vermemek gerekir)

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son olarak burası dükkan deil burası paylaşım sitesi adamlar busiteyi kuracak yani hizmet sunacak sende 100 tl yi cebe bedavadan indireceksin yok öyle bir dünya bu siteye nekadar ödeme yaptınki buradan haksız para kazanıyorsun. Kısacası git pazarlamanı dükkanda yap. Dükkanına tabelamı asarsın reklamı yaparsın neyaparsan yap o senin sorunun.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son olarak burası dükkan deil burası paylaşım sitesi adamlar busiteyi kuracak yani hizmet sunacak sende 100 tl yi cebe bedavadan indireceksin yok öyle bir dünya bu siteye nekadar ödeme yaptınki buradan haksız para kazanıyorsun. Kısacası git pazarlamanı dükkanda yap. Dükkanına tabelamı asarsın reklamı yaparsın neyaparsan yap o senin sorunun.
iyi millet faydalansın,bilgi sahibi olsun diye forum kurulsun o kadar emek para harcansın.bunlarda internetten herhengi bi dosya buldum diye milletin 100 lirasını dolandırmaya kalksın.admin banlasın böyle insanları